СІВЕРСЬКА ГРОМАДА ЗАПРОВАДИЛА БЮДЖЕТ УЧАСТІ (КОНКУРС ПРОЕКТІВ, МІСЦЕВИХ ІНІЦІАТИВ)

Щоб залучити громадськість та сприяти розвитку населених пунктів Сіверської громади, міська  рада впровадила Бюджет участі.

Бюджет участі — одне з втілень принципу прямого вирішення громадянами питань місцевого значення. У результаті, частина коштів з бюджету Сіверської об’єднаної територіальної громади  йде на фінансування проектів та пропозицій мешканців громади.

Відтепер не тільки міська  рада, а й самі громадяни шукають можливості для розвитку своєї  території. Втілювати свої ідеї  жителі громади мають змогу за допомогою коштів бюджету Сіверської об’єднаної територіальної громади, написавши проект.

Автором проекту може бути громадянин віком від 15 років та проживає на території Сіверської міської ради (об’єднана територіальна громада). Проекти за обсягом фінансування за рахунок коштів бюджету участі можуть бути до 50 тис. грн. Від одного автора проекту протягом року може надходити один проект.