МРІЯ  СТАЛА  РЕАЛЬНІСТЮ

Звичайний  буденний  день,  12  листопада  2019  року,   став  для  соціальних  робітників  Терцентру  Сіверської  міської  ради  святковим. В  цей  день  біля  магазину  «Донец»  (ФОП Дмітрієва Г.Ю.)  16 працівників  установи  стали  щасливими  власниками  двохколісного  транспорту.

Сіверський  міський  голова  В.А. Масюженко  урочисто    вручив  велосипеди  та  сертифікати  на веломашини  соціальним  робітникам  територіального  центру,  які  обслуговують  213  осіб  похилого  віку  та  осіб  з  інвалідністю  на  території    міста  Сіверськ  і  сіл  Дронівка,  Серебрянка, Григорівка, Свято-Покровське, Різниківка. Василь  Анатолійович  висловив  щиру  подяку  приватним  підприємцям   Дмітрієву Ю.П та  Дмітрієвій Г.Ю.   за  допомогу  у  придбанні  якісних  велосипедів. Міський  голова  привітав  працівників  Терцентру  з  приємною  подією  і   виразив  надію, що  тепер  соціальним  робітникам  з  новою  технікою  працювати  буде  набагато  краще. Приємним  став  бонус  від  Юрія Петровича - велосипедний  насос, яким  зможуть  користуватися  працівники  установи   для  технічного  обслуговування  придбаного  транспорту.

В  свою  чергу,  директор   Терцентру   Саржевська Тетяна Павлівна та  соціальні  робітники  установи  висловили  щиру  подяку  міському  голові  й   приватним  підприємцям  за    допомогу  у   здійсненні  їх  заповітної  мрії.  Подякували  за  підтримку  і  розуміння  проблем  колективу Територіального  центру    органами  міської  ради  та  самоврядування.

З  місця  важливої  події  на  своїх  двохколісних  «ластівках»  поспішили  соціальні  робітники  до  підопічних. Відтепер  відстань  до  них  долати  буде  легше  й  швидше.