Сіверська Громада учасник  форуму "UN RPP для реформ на сході України". В заході приймали  участь представники громад Донецької та Луганської областей, представники Донецької та Луганської  обласних державних адміністрацій, представники Програми ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP), а також представники донорських організацій та національних партнерів. Метою даного заходу є поширення позитивного досвіду з питань децентралізації, шляхом висвітлення кращих практик місцевого самоврядування та успішних прикладів співпраці з громадськими організаціями в умовах національної реформи з децентралізації влади. Під час даного форму учасники обговорювали та визначали  пріоритетні напрями подальшої роботи та перспективи на наступний рік. Сіверська об'єднана громада  взяла участь у "Калейдоскопі історій успіху громад", а начальник фінансового відділу виконкому міської ради Рєзнікова Світлана Миколаївна презентувала історію успіху з питань фінансової прозорості. Даний захід відвідав В'ячеслав Негода, заступник міністра розвитку громад та територій України, який докладно розповів про подальші кроки в децентралізації та змінах адміністративно-територіального устрою. Також на заході були присутні Ігор Мороз, перший заступник голови Донецької  облдержадміністрації, Дафіна Ґерчева, постійна представниця ПРООН в Україні, Віктор Мунтанян, керівник Програми ООН із відновлення та розбудови миру. По завершенню форуму Сіверська  громада отримала відзнаку за досягнутий успіх.