Виїзний прийом громадян 11.10.2019

11 жовтня 2019 року Сіверський міський голова Василь Анатолійович Масюженко провів виїзний прийом громадян в селі Дронівка. Разом з головою Сіверської ОТГ на прийомі були присутні: перший заступник міського голови – Рибачук О.А. та провідний спеціаліст загального відділу виконкому міської ради – Головченко С.Л..

В цей день до керівника громади звернулись жителі села зі своїми питаннями та пропозиціями. Зокрема питання стосувалися: ремонту приміщення сільської бібліотеки або перенесення її в інше відремонтоване приміщення; виділення приміщення під тренажерний зал для жителів села; прибирання території берегу р. Сіверський Донець та сільського кладовища.

Міський голова Масюженко В.А. надав вичерпні роз’яснення та взяв озвучені питання під особистий контроль.

Наступний виїзний прийом мешканців села Дронівка відбудеться в листопаді місяці цього року.