Масляна ЗДО № 4 «Червона гвоздика»

Дата: 07.03.2019 13:25

Масляна – улюблене народне свято. У березні 2019р. долучились до святкування чудового свята вихованці ЗДО № 4 «Червона гвоздика» Сіверської міської ради. Масляна в дитячому садку урізноманітнила дозвілля дітей. Дітям розповіли  про те, що Масляна – це прощання з зимою і зустріч весни, протиборство природи.Масляний тиждень завжди проводили в веселощі, тому і називали це свято широким і смачним.Весела Масляна завітала з конкурсами для дітей, змаганнями  і спільними іграми та зробила  захід  насиченим і цікавим.Основною стравою на Масляну є млинці.Тому під час та після проведення конкурсів і веселих ігор, малюки поласували млинцями з варенням. Але й на цьому Масляні забави не закінчилися, на свіжому повітрі діти продовжили святкування: водили хороводи, співали,грали в народні ігри.

Дякуємо за смачні рум’яні млинці та незабутні дитячі емоції!