«Свято осені» ДНЗ №2 «Світлячок»

Дата: 02.11.2018 17:30

31.10.18 в дошкільному навчальному закладі №2 «Світлячок» провели «Свято осені». У святково прибраній  музичній залі на дітей чекала  Попелюшка, яка запросила всіх до чарівної казки. Діти всіх груп з задоволенням приймали участь у цій постанові. Старші дошкільники охоче розіграли сценку про город та овочі,  з яких звірята – кухарчата приготували смачний пиріг. Молодші діти  брали активну участь в різноманітних іграх та змаганнях . Усі учасники дуже гарно декламували вірші,  виконували веселі таночки , а наприкінці свята Попелюшка всіх почастувала осінніми дарами.

Свято пройшло весело та цікаво. Всі присутні отримали безліч позитивних емоцій та незабутніх вражень.