День Родини - ДНЗ №1 «Сонечко»

Дата: 06.07.2018 20:05

У  дошкільному навчальному закладі №1 «Сонечко» Сіверської міської ради  06.07.2018 року було проведено свято «Щаслива родина – міцна Україна»

Метою проведення свята було формування первинних цінностей про родину, сім?ю, сімейні традиції. Для дітей та гостей дошкільного закладу було показано театралізацію за мотивами української народної казки  «Дерево до неба». Вихователі разом з дітьми відтворили справжню працьовиту родину: співали, грали, розповідали вірші, раділи спільним успіхам. На святі було весело і гамірно, як у справжній дружній сім?ї.

Цей день приніс багато задоволення та позитивних емоцій, як для дітей так і для всіх присутніх.

«Сім?я – це те саме середовище, де людина вчиться і сама творить добро» (В.О.Сухомлинський)