В Терцентрі Сіверської міської ради відзначили 22-ту річницю Дня Конституції України

Дата: 03.07.2018 05:14

27 червня  2018 року  для  колективу  Терцентру  Сіверської  міської  ради  були  проведені  інформаційно-освітні  заходи, приурочені  до  22-ї  річниці  Дня  Конституції  України.  В процесі  перегляду  презентації  на  тему: «На  шляху  до  Конституції: історія  української  демократії  від  Пилипа  Орлика  до  наших  днів»  працівники  установи  поширили  свої  знання  про  історію конституціоналізму  в Україні та про видатних  діячів   державотворення.   Після  перегляду  презентації  присутні взяли  активну  участь  у   відкритому діалозі  на  тему: «Найактуальніші  питання  Конституції  у нашому  сьогоденні».