Тематичний інформаційно-історичний захід, приурочений до Дня Гідності та Свободи

Дата: 22.11.2017 15:58

«Україна Гідна Свободи!»

Театральний відділ Сіверського міського Центру культури у співпраці з дитячою бібліотекою міста провели тематичний інформаційно-історичний  захід, приурочений до Дня Гідності та Свободи, в Сіверському професійному ліцеї. Учням ліцею було запропоновано поринути в історичні події 2013 року та згадати усіх Героїв, які поклали свої голови за наше майбутнє.

Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували пам'ять Героїв, які загинули за Гідність та Свободу української Держави.

На тематичному заході було представлене дерево пам’яті, на яке ліцеїсти пов’язали помаранчеві стрічки, гідно ушанувавши громадянський подвиг учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності, засвідчивши важливе значення цих історичних подій, для утвердження демократичних цінностей, ідеалів свободи та справедливості на європейському шляху розвитку.