Свято – день Святого Валентина в ДНЗ №2 «Світлячок»

Дата: 15.02.2018 15:20

14 лютого, в дитячому садочку №2 комбінованого типу  «Світлячок»  відзначали  радісне і веселе свято – день Святого Валентина, день любові  та дружби.

Зал  яскраво прикрашений різноманітними символами: сердечками, зірочками, повітряними кульками. Під час розваги  ведуча  познайомила  дітей з   цікавими легендами про  виникнення  цього свята та  його святкування. Дошкільнята  з задоволенням розповідали  вірші та співали пісні про любов до  рідних, близьких, та тих, з ким підтримують дружні стосунки.

За допомогою веселих ігор діти вчились допомагати один одному та цінувати дружбу. Велике задоволення та масу  позитивних  емоцій отримали від спілкування з невгамовною Шапокляк, яка завітала на свято. Закінчилася розвага веселою дискотекою та солодощами для дітей.