Міжнародний день рідної мови під гаслом "Бринить, співає наша мова, чарує, тішить і п`янить" - Сіверська ЗОШ № 1

Дата: 21.02.2018 15:18

"Без мови рідної, юначе, й народу нашого нема," - так писав наш славетний поет-земляк лірик В.Сосюра. Берегти і примножувати нашу рідну солов`їну українську мову - це обов`язок кожного.

21 лютого 2018 року в стінах Сіверської ЗОШ I-III № 1 широко відзначався Міжнародний день рідної мови під гаслом " Бринить, співає наша мова, чарує, тішить і п`янить".

У цей день проведено конкурси стіннівок і плакатів, тематичні виставки, вікторини, які були підготовлені учнями і вчителями української мови та літератури, та вчителями початкових класів.

Учні 5-11 класів вразили своїм проникливим читанням віршів про мову. Окрім того, було проведено "диктант єдності", який об`єднав учнів нашої школи та всіх людей  держави  навколо нашої найдорожчої духовної святині - рідної мови.

Проведені заходи духовно збагатили дітей, донесли до учнів красу і багатство української мови.