Грантова програма для ветеранських організацій/установ від Міжнародної організації з міграції та Уряду Японії

Міжнародна організація з міграції (МОМ) за фінансування Міністерства закордонних справ Японії ЗАПРОШУЄ ВЕТЕРАНСЬКІ ОРГАНІЗАЦІЇ/УСТАНОВИ ПОДАВАТИСЯ НА ГРАНТИ з метою посилення спроможності надавати якісні послуги ветеранам.

Навчання та робота: для ветеранів та їхніх родин стартувала нова програма

Ветерани, ветеранки їхні близькі родичі, а також родини чинних військових можуть опанувати нову професію та стати професійними електромонтерами чи електромонтерками з обслуговування підстанцій.

Єдина ветеранська лінія - безкоштовна консультація та підтримка

У тестовому режимі запрацювала «Єдина ветеранська лінія», де ветерани війни, члени їхніх сімей та родини загиблих Захисників і Захисниць України можуть отримати безкоштовну консультацію та підтримку. Про це інформує Міністерство у справах ветеранів України.

Безкоштовне навчання ветеранів та ветеранок що впроваджується Громадською організацією Школа врядування

Безкоштовне навчання ветеранів та ветеранок що впроваджується Громадською організацією «Школа врядування», Києво-Могилянською школою врядування імені Андрія Мелешевича за Сертифікатною програмою «Урядування в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення» (далі-Сертифікатна програма).

ЖИТЛОВІ  ПІЛЬГИ  УЧАСНИКАМ  БОЙОВИХ  ДІЙ

ЖИТЛОВІ ПІЛЬГИ УЧАСНИКАМ БОЙОВИХ ДІЙ

⚖️ Законом України від 22.10.1993 № 3551-XII «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» передбачено право на пільги від держави учасникам бойових дій та особам, прирівняним до них.

Про реабілітацію ветеранів та їх родин

Патріаршим паломницьким центром УГКЦ реалізується проєкт для реабілітації для військових (колишніх полонених, ветеранів, діючих військових з втратою здоров’я) та їх родин зі всієї України, спрямований на зміцнення родинних зв’язків, відновлення взаєморозуміння, довіри, близькості та духовних цінностей.

Інформативна допомога Захисникам і Захисницям України

З метою інформативної допомоги Захисникам і Захисницям України та членам їх сімей, розроблено в телеграм каналі чат-бот «Захисники Донеччини». Для користування чат-ботом необхідно сканувати QR-код або перейти за посиланням: https://t.me/ZakhysnykyDonechchyny_bot.