Було організовано інтерактивно - психологічний захід.

Працюємо заради дітей та перемоги! 04.05.2023 року для дітей Сіверської громади, які тимчасово знаходяться у м. Дніпро, за підтримки начальника СІВЕРСЬКОЇ МІСЬКОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ Алексей Воробьев, в рамках роботи Освітнього простору в Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ було організовано інтерактивно - психологічний захід.

Продовжуємо працювати задля перемоги

05.05.2023 СІВЕРСЬКА МІСЬКА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ, на чолі з начальником Алексей Воробьев, у співпраці з Міжнародний Комітет Червоного Хреста в Україні, продовжують роботи по забезпеченню мешканців громади, які залишаються проживати на території проведення активних бойових дій – гігієнічними та продуктовими наборами.

Міжнародний Комітет Червоного Хреста в Україні

04.05.2023 СІВЕРСЬКА МІСЬКА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ, на чолі з начальником Алексей Воробьев, продовжує роботу по забезпеченню мешканців громади, які залишаються проживати на території проведення активних бойових дій гуманітарною допомогою.

Прибирання твердих побутових відходів

02.05.2023 СІВЕРСЬКА МІСЬКА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ, на чолі з начальником Алексей Воробьев в співпраці з Бахмутською райдержадміністрацією, районною військовою адміністрацією, на чолі з начальником Сергей Кальян та Сіверським міським спеціалізованим комунальним підприємством продовжують роботу з прибирання та вивозу твердих побутових відходів, які не вивозились майже рік.