З М І Н И ( на 2016 рік) ДО ГРАФІКУ ОСОБИСТОГО ПРИЙОМУ

06.10.2016

Сіверськ

№  99

Про внесення змін до розпорядження

міського голови від 04.01.2016 № 2

«Про затвердження графіків особистого

прийому осіб, які потребують безоплатної

первинної правової допомоги, та особистого

На підставі службової записки начальника відділу соціальної та правової політики виконкому міської ради про внесення змін до розпорядження міського голови від 04.01.2016 № 2 «Про затвердження графіків особистого прийому осіб, які потребують безоплатної первинної правової допомоги, та особистого прийому громадян, проведення телефонного зв’язку з населенням міста «Пряма лінія» посадовими особами міської ради та її виконавчого комітету на 2016 рік» (додається), керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Внести до графіку особистого прийому громадян посадовими особами міської ради та її виконавчого комітету на 2016 рік, затвердженого розпорядженням міського голови від 04.01.2016 № 2 «Про затвердження графіків особистого прийому осіб, які потребують безоплатної первинної правової допомоги, та особистого прийомку громадян, проведення телефонного зв’язку з населенням міста «Пряма лінія» посадовими особами міської ради та її виконавчого комітету на 2016 рік» наступні зміни:

- пункти 7, 12, 13, 14 викласти в новій редакції :

7.

Левицька Ганна Леонідівна

Нач. відділу соц. та правової політики

Щоденно.

12.

Мілько Надія Василівна

Пров. спец по роботі з військовозобов’язаними та пільговою категорією населення від. соц. та прав. політики

Щоденно.

13.

Шаповалова Ганна Іванівна

Пров спец. з питань державної реєстрації актів цивільного стану від. соц. та прав. політики

Субота з 08.00- 17.00

Щоденно:

Щопонеділка – щочетверга – видача довідок;

Щовівторка, щосереди – реєстрація місця проживання/ перебування осіб та зняття з реєстрації місця проживання;

Субота – за необхідності (урочиста реєстрація шлюбу).

14.

Головіна Олена Євгенівна

Пров. спец у справах сім’ї, молоді та неповнолітніх від. соц. та прав. політики

Щоденно

2.  Начальнику відділу соціальної та правової політики виконкому міської ради Левицькій Ганні Леонідівні забезпечити організаційне виконання даного розпорядження.

3. Контроль за виконанням  даного розпорядження покласти на керуючого справами виконкому міської ради Поливоду Любов Василівну.

Міський голова                                                     А.О.Черняєв