Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

Левицька Ганна Леонідівна

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

(питання щодо, освіти, охорони здоров'я, культури, фізкультури і спорту, соціального захисту населення, внутрішньої політики, оборонної роботи, адміністративно-територіального устрою, забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законих інтересів громадян, реєстрація місця проживання фізичних осіб, надання безоплатної первинної правової допомоги, відзначення державниминагородами України)

Народилася: 11 червня 1989 року

Освіта: повна вища

• 2006-2012 Донецький національний університет, спеціальність "Правознавство"
  • 2016-2019 Дніпропетровський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України спеціальність "Публічне управління та адміністрування"

Трудова діяльність:

• 04.2011 - 01.2013 - головний спеціаліст з юридичних питань відділу кадрово-правової роботи та діловодства Управління праці та соціального захисту населення Артемівської РДА (м. Артемівськ)
  • 01.2013 – 08.2017 – начальник відділу соціальної та правової політики виконкому Сіверської міської ради (м. Сіверськ)
  • 08.2017 – 06.2018 - начальник відділу соціально-правової та внутрішньої політики виконкому Сіверської міської ради (м. Сіверськ)
  • 06.2018 – по т.ч. – заступник Сіверського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради (м. Сіверськ)