19.04.2018 - виїзний прийом громадян в селі Дронівка

17 квітня 2018 року Сіверський міський голова Василь Анатолійович Масюженко провів виїзний прийом громадян в селі Дронівка. Разом з головою ОТГ на прийомі були присутні: перший заступник міського голови – Рибачук О.А., начальник відділу земельних відносин, екології та охорони природного середовища виконкому міської ради – Фомішин В.П. та провідний спеціаліст загального відділу виконкому міської ради – Андрющенко Т.В.

До керівника громади звернулись жителі села зі своїми питаннями та пропозиціями, висловили слова подяки за відновлення зовнішнього освітлення вулиць. Зокрема питання стосувалися: організації вивозу мусору, забезпечення водою мешканців в період поливу, закриття пункту прийому металобрухту, щодо прибирання кладовища та його огорожі, щодо відводу талої води по вулиці Пушкіна, подальшої роботи соціальних працівників    с. Дронівка та організації роботи сільського клубу, щодо ремонту пам’ятника воїнам-визволителям та інші.

Міський голова Масюженко В.А. надав вичерпні  роз’яснення та взяв виконання проблемних питань під особистий контроль.

Наступний виїзний прийом мешканців сіл Дронівка та Платонівка відбудеться в травні місяці цього року.