Сіверська міська рада

Меню

Меню


Відділ житлово-комунального господарства, благоустрою та розвитку інфраструктури виконкому міської ради

Начальник
Вороніна  Наталя Василівна 

Код ЄДРПОУ: 00000000

Контакти

Адреса: 84522, м.Сіверськ, вул.Центральна, буд. 8, каб.___

Графік прийому

Понеділок–Четверг
00:00 до 00:00
П’ятниця
00:00 до 00:00
Обідня перерва
00:00 до 00:00

Опис завдання

Опис діяльності

Начальник відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та розвитку інфраструктури виконкому міської ради

Вороніна Наталя Василівна

Народилася 09 грудня 1980р. в м. Астрахань, Росія.

 В 1998 р.закінчила ЗОШ №1  м. Сіверська.

 В 2003р.закінчила Донбаську державну машинобудівну академію за спеціальністю «Інформаційні технології».

 2004р.– працювала на посаді секретар керівника у міській раді м. Сіверська.

 2006р.– спеціаліст відділу комунального господарства виконкому Сіверської міськоїради. Прийнята присяга посадової особи органів місцевого самоврядування.

 2014р.– спеціаліст Управління Пенсійного фонду м. Донецька.

 2012р.– присвоєно 13 ранг посадової особи органів місцевого самоврядування.

 З 14.08. 2015р. – начальник відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та розвитку інфраструктури виконкому міської ради.

 Провідний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та розвитку інфраструктури виконкому міської ради.

    Макеєнко Віталій Вікторович

 Народився 24.11. 1974р. в м.Слов”янськ, громадянство – українець.

 В 1991р. закінчив середню ЗОШ №1 м.Сіверськ, Артемівського району, Донецької області.

 З 1991-1995рр. навчався в Харківському державному аграрному університеті ім.В.В.Докучаєва, за фахом вчений агроном.

 В 1996р. працював в Краснолиманському ХТБ по землеустрою.

 В1997-2007рр. працював в ТОВ « Стірол Секьюріті Сервіс» охоронцем майна.

 В 2010-2014рр. працював в Краснолиманській Державній інспекції сільського господарства.

 В 2016-2017рр.- Різниківська сільська рада, працював інженером землевпорядником.

 В 2017-2018рр.- працював спеціалістом відділу земельних відносин, екології та охорони природного середовища Сіверської міської ради.

 З 22.12.2020р.- провідний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та розвитку інфраструктури виконкому міської ради.

Спеціаліст  І категорії відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та розвитку інфраструктури виконкому міської ради

Косинцева Наталія Володимирівна

 Народилася 23.11.1983р. в м. Сіверськ, Артемівського району, Донецької області.

В 2001р. закінчила Сіверську СШ№1.

З 2001-2006рр. навчалася в Харківському аграрному університеті ім. В.В. Докучаєва, факультет лісового господарства.

З 2006р. працювала в «Макдональдз Юкрейн ЛТД» у підрозділі «Наукова», на посаді « член бригади».

З 04.02.2014р. працює спеціалістом  І категорії відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та розвитку інфраструктури виконкому Сіверської міської ради.

  Спеціаліст І категорії  відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та розвитку інфраструктури виконкому міської ради.

   Компанієць Олена Миколаївна

 Народилася 19.06.1974р. в м. Сіверськ, Артемівського району, Донецької області, громадянка України.

 В 1989р. закінчила Сіверську середню школу №2.

 В 1993р. закінчила Артемівський індустріальний технікум Міністерства промисловості України по спеціальності «Технологія силікатних і тугоплавких неметалевих матеріалів та виробів» та отримала диплом техніка-технолога.

 З 1993р. працювала на «Сіверському Доломітному комбінаті».

 З 2000-2014рр. працювала на «Сіверському Доломітному комбінаті» контролером у відділі технічного контролю.

 В серпні 2017р. вступила до Української Інженерно-педагогічної Академії м.Бахмут по спеціальності «Економіка підприємства».

 З 17.05. 2018р працює в Сіверській міській раді.

 З 01.08.2019р. –спеціаліст І категорії відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та розвитку інфраструктури виконкому міської ради.

ПОЛОЖЕННЯ

про відділ житлово-комунального господарства, благоустрою та  розвитку інфраструктури виконкому Сіверської міської ради

 

  1. Загальні положення

                                                      

           1.1. Відділ житлово-комунального господарства, благоустрою та розвитку інфраструктури  виконкому міської ради  (далі — Відділ) утворюється за рішенням Сіверської міської ради та є структурним підрозділом виконавчого комітету міської ради.

           1.2. Відділ є підконтрольним та підзвітним міській раді, підпорядкований виконавчому комітету міської ради та першому заступнику міського голови відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

           1.3. Відділ у своїй діяльності керується Конституцією та Законами України, актами Президента України й Кабінету Міністрів України, постановами Верховної Ради України, іншими актами, що регламентують роботу органів місцевого самоврядування,  розпорядженнями і дорученнями  міського голови та дорученнями першого заступника міського голови згідно розподілу обов’язків.

 

  1. Мета відділу

 

            Метою Відділу є забезпечення реалізації на території міської ради державної політики в галузі житлово-комунального господарства та благоустрою,  управління об’єктами житлово-комунального господарства, що перебувають у комунальній власності міста, забезпечення їх належного утримання та фінансування, контроль за якістю надання комунальних послуг населенню громади, забезпечення якості при виконанні Сіверською міською радою та її виконавчими органами своїх завдань на підставі та в межах повноважень і способами, передбаченими Конституцією і законами України.

 

3.Основні завдання, функції та права

 

  3.1 Для досягнення мети своєї діяльності Відділ вирішує наступні питання:

 

          3.1.1. Планування діяльності, організація та контроль планування діяльності його посадових осіб, моніторинг та контроль виконання плану роботи відділу.

          3.1.2. Моніторинг і контроль за виконанням керівниками підприємств, організацій та установ міста рішень міської ради та її виконавчого комітету, розпоряджень та доручень міського голови.

          3.1.3.  Забезпечення особистого прийому громадян посадовими особами Відділу.

          3.1.4. Інформування засобів масової інформації про діяльність Відділу.

          3.1.5. Взаємодія з громадськістю.

          3.1.6. Забезпечення реалізації державної політики у сфері житлово-комунального господарства  (у тому числі у сфері питної води та водопостачання, теплопостачання, енергоефективності та енергозбереження, тарифоутворення), в галузі поводження з побутовими відходами, транспорту та благоустрою на території Сіверської міської ради.

          3.1.7. Забезпечення організації обслуговування населення підприємствами, установами та організаціями житлово-комунального господарства, надання ритуальних та інших послуг.

          3.1.8. Підготовка пропозицій щодо формування цін і тарифів на житлово-комунальні послуги, а також норм їх споживання, здійснення контролю за їх додержанням.

          3.2. Відділ відповідно до покладених на нього завдань виконує контрольну, організаційну, дорадчу, інформаційну, нормотворчу, аналітичну функції.

 

 Відповідно до цього Відділ:

 у сфері житлово-комунального господарства:

          3.2.1. Бере участь у реалізації державної політики у сфері житлово-комунального господарства, будівництва, комунального майна, розвитку інфраструктури, готує пропозиції до проектів програм соціально-економічного розвитку територій.

            3.2.2. Співпрацює з підприємствами – надавачами житлово-комунальних послуг населенню міської ради (незалежно від форм власності), координує їх роботу.

            3.2.3. Здійснює відповідно до законодавства контроль за організацією та якістю обслуговування населення підприємствами, установами та організаціями житлово-комунального господарства.

            3.2.4. Здійснює в межах своєї компетенції контроль за станом експлуатації та утримання житлового фонду, об’єктів благоустрою, об’єктів комунального господарства, будівництва та інфраструктури незалежно від форм власності.

            3.2.5. Вживає заходів до оснащення наявного житлового фонду засобами обліку та регулювання споживання води і теплової енергії згідно із загальнодержавними та регіональними програмами.

            3.2.6. Аналізує рівень цін і тарифів на продукцію, роботи і послуги
житлово-комунального господарства та у разі потреби готує пропозиції щодо їх змін в установленому законодавством порядку.

            3.2.7. Розробляє та реалізує місцеві програми, бере участь в розробці та реалізації державних та регіональних цільових програм у сфері питної води,  водопостачання, теплопостачання, енергозбереження.

            3.2.8. Забезпечує реалізацію державної політики у сфері житлово-комунального господарства, насамперед щодо організації і здійснення заходів з його реформування.

            3.2.9. Сприяє створенню та подальшому функціонуванню об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.

            3.2.10. 3абезпечує відповідно до чинного законодавства, облік житлового фонду, що перебуває у комунальній власності міської ради, в тому числі ветхого (аварійного) та непридатного до проживання.

            3.2.11. Веде облік громадян, які відповідно до законодавства потребують поліпшення житлових  умов; розподіл та надання  відповідно до законодавства  житла, що належить до комунальної власності; вирішує питання використання нежилих приміщень, будинків і споруд, що належать до комунальної власності.

           3.2.12. Забезпечує видачу ордерів на заселення жилої площі  в будинках державної та комунальної власності.

            3.2.13. Здійснює аналіз стану у сфері теплопостачання.

            3.2.14.  Готує матеріали, проекти рішень виконавчого комітету з питань передачі на утримання та обслуговування житлових будинків комунальної власності.

            3.2.15. Готує матеріали та проекти рішень виконавчого комітету по виведенню квартир з житлового фонду міста.

            3.2.16. Проводить роботу по виявленню та обстеженню безхазяйних будівель, складає їх реєстр.

            3.2.17. Організовує процес оформлення і передачі безхазяйних будівель в комунальну власність.

            3.2.18. Проводить роботу щодо списання, приймання-передачі комунального майна.

            3.2.19. Контролює за наявністю, станом та ефективним використанням майна, переданого в оренду.

            3.2.20. Подає перелік об’єктів нерухомого майна, які підлягають приватизації, на розгляд міської ради, згідно з Законом України «Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)».

            3.2.21. Здійснює інвентаризацію та облік об’єктів комунальної власності, контроль за їх використанням і збереженням.

            3.2.22. Проводить підготовчі роботи щодо відчуження майна.

            3.2.23. Вживає заходів щодо прискорення передачі об’єктів житлового господарства, що перебувають у повному господарському віданні або в оперативному управлінні державних підприємств, установ та організацій у комунальну власність.

            3.2.24. Здійснює заходи, спрямовані на забезпечення сталої роботи об’єктів житлового господарства в осінньо-зимовий період, а також в умовах виникнення стихійного лиха, аварій, катастроф і ліквідації їх наслідків, здійснює моніторинг підготовки об’єктів житлового господарства до роботи в осінньо-зимовий період.

            3.2.25. Забезпечує реалізацію повноважень органів місцевого самоврядування щодо визначення виконавця житлово-комунальних послуг.

 

         у сфері благоустрою та розвитку інфраструктури:

            3.2.26. Спрямовує роботу служб на благоустрій міста, ремонт та утримання прибудинкових територій, озеленення та санітарне очищення.

            3.2.27. Організовує роботи з благоустрою міста, залучення на договірних засадах з цією метою трудових і матеріально-технічних ресурсів підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності.

            3.2.28. Інформує населення про здійснення заходів, спрямованих на благоустрій населених пунктів.

            3.2.29. Бере участь у розробленні та виконанні державних і регіональних програм благоустрою населених пунктів.

            3.2.30. Здійснює аналіз стану сфер благоустрою населених пунктів, поводження з побутовими відходами, у галузі поховання.

            3.2.31. Надає пропозиції щодо затвердження схеми санітарного очищення.

            3.2.32. Проводить рейди з метою перевірки територій та об’єктів благоустрою щодо їх стану.

            3.2.33. Проводить рейди з метою перевірки додержання підприємствами, організаціями, установами і громадянами законодавства у сфері благоустрою.

            3.2.34. Посадові особи відділу, що уповноважені виконавчим комітетом, складають приписи та протоколи про порушення законодавства у сфері благоустрою для притягнення винних до відповідальності.

            3.2.35. Здійснює контроль за виконанням приписів з приведення до належного стану територій та об’єктів благоустрою.

            3.2.36. Бере участь в обговоренні проектів благоустрою об’єктів та елементів благоустрою міста, іншої технічної документації з питань благоустрою і вносить відповідні пропозиції.

            3.2.37. Організовує роботи із здійснення контролю у сфері поводження з побутовими відходами, організації поховання (перепоховання) померлих і ритуального обслуговування населення.

            3.2.38. Контролює та сприяє в забезпеченні чистоти і порядку в населених пунктах, очищенню територій та об’єктів благоустрою від відходів, безхазяйних відходів, самовільно розміщених об’єктів, споруд та елементів благоустрою.

            3.2.39. Здійснює контроль за утриманням в належному стані кладовищ,  інших місць поховання та їх охороною.

            3.2.40. Сприяє проведенню ефективної інвестиційної політики під час проектування, будівництва нових та реконструкції діючих об’єктів житлово-комунального господарства, здійснює контроль за їх будівництвом, бере участь у розробленні проектів благоустрою територій населених пунктів міської ради.

            3.2.41. Здійснює технічний нагляд за об’єктами будівництва, реконструкції, реставрації, капітального та поточного ремонту об’єктів житлово-комунального, соціально-культурного призначення, адміністративних будівель, а також за будівництвом, реконструкцією та ремонтом вулиць, доріг та інших об’єктів дорожнього господарства комунальної власності місцевого значення.

            3.2.42. Готує пропозиції з питань будівництва та розвитку інфраструктури, подає їх на розгляд міській раді.

          3.2.43. Надає пропозиції щодо розгляду та затвердження маршрутів і графіків руху  місцевого пасажирського транспорту незалежно від форм власності.

            3.2.44.  Готує пропозиції щодо видачі дозволів на розміщення тимчасових споруд, МАФів.

            3.2.45. Контролює розміщення зовнішньої реклами.

            3.2.46. Готує проекти розпоряджень міського голови та рішень міської ради і її виконавчого комітету з питань, віднесених до його компетенції.

         3.2.47. Забезпечує підготовку звітів про роботу підприємств, установ та організацій комунальної власності.

        3.2.48. Забезпечує надання звітів до Артемівської сільРЕМ щодо спожитої електроенергії бюджетними закладами міста та зовнішнього освітлення.

        3.2.49. Забезпечує підготовку та проведення громадських обговорень щодо містобудівної документації, місцевих правил забудови міста.

         3.2.50. Забезпечує підготовку до проведення міських свят та суботників згідно доручень міського голови.

         3.2.51. Бере участь в роботі постійних комісій виконкому міської ради.

        3.2.52. Здійснює інші повноваження у сфері житлово-комунального господарства, благоустрою та інфраструктури.

 

            3.3. Відділ має право:

            3.3.1.  Скликати в установленому порядку наради, проводити семінари з питань, що належать до його компетенції.

            3.3.2. Залучати спеціалістів інших структурних підрозділів міської ради, підприємств, установ та організацій, об’єднань громадян (за погодженням з їх керівниками) для розгляду питань, що належать до його компетенції.

            3.3.3. Одержувати в установленому порядку від інших структурних підрозділів виконкому міської ради, підприємств, установ та організацій інформацію, документи, інші матеріали, а від місцевих органів державної статистики безоплатно –  статистичні дані, необхідні для виконання покладених на нього завдань.

            3.3.4. Подавати виконавчому комітету пропозиції щодо зупинення топографо-геодезичних та інженерно-геологічних робіт, які виконуються з порушенням державних стандартів, норм і правил.

            3.3.5. Користуватися в установленому порядку інформаційними базами органів виконавчої влади, системами зв’язку та іншими технічними засобами.

            3.3.6. Вимагати від керівників та інших посадових осіб державних установ, підприємств та організацій незалежно від форм власності, суб’єктів підприємницької діяльності, громадян, у власності або користуванні яких знаходяться об’єкти благоустрою та інфраструктури, усунення виявлених правопорушень у сфері благоустрою, додержання ними чинного законодавства у сфері благоустрою.

            3.3.7. Проводити рейди те перевірки  територій, об’єктів благоустрою та інфраструктури щодо їх стану та благоустрою. Складати приписи на усунення порушень та протоколів для притягнення до відповідальності.

            3.3.8. Вступати у межах своєї компетенції у взаємовідносини з іншими організаціями.

 

4.     Система взаємодії

 

          Відділ під час виконання покладених на нього завдань взаємодіє з іншими структурними підрозділами міської ради та її виконавчого комітету, підприємствами, установами та організаціями усіх форм власності, громадським об’єднаннями.

 

5. Структура Відділу

 

 5.1. Структура та штатна чисельність Відділу визначаються міською радою з урахуванням пропозицій міського голови відповідно до обсягів, характеру та складності завдань і функцій, покладених на Відділ, та в межах затвердженої граничної чисельності й фонду оплати праці міської ради та її виконавчого комітету.

5.2. Посадові особи Відділу призначаються на посади та звільняються  згідно діючого законодавства України щодо служби в органах місцевого самоврядування.

 5.3. Посадові обов’язки працівників Відділу визначаються їх посадовими інструкціями, що затверджуються розпорядженням міського голови за погодженням з начальником відділу.

 

  1. Керівництво відділом

 

6.1. Відділ очолює начальник, який призначається на посаду та звільняється з посади у порядку, встановленому чинним законодавством.

 

6.2. Начальник Відділу:

 

        6.2.1. Здійснює загальне керівництво роботою Відділу та забезпечує виконання завдань, покладених на Відділ.

        6.2.2. Розподіляє обов’язки між працівниками Відділу.

         6.2.3. Забезпечує контроль за виконанням працівниками Відділу вимог нормативно-правових актів та розпорядчих документів з питань ведення діловодства (в тому числі з грифом «Для службового користування»), архівної справи та роботи зі зверненнями громадян.

         6.2.4. Забезпечує взаємодію з начальниками інших Відділів з питань роботи з документами, контролю і перевірки виконання доручень, підготовки і надання необхідних керівництву матеріалів, порядку використання і поширення службової інформації.

         6.2.5. Забезпечує ефективний контроль за своєчасністю виконання працівниками Відділу доручень керівництва за вхідними документами.                     6.2.6. Розробляє та готує проекти рішень міської ради та її виконкому  розпоряджень міського голови з питань  основної діяльності, розпорядчі документи з питань, що належать до компетенції Відділу.

         6.2.7. Здійснює організаційно-методичне керівництво та контроль за роботою зі зверненнями громадян у Відділі.

         6.2.8. Контролює дотримання працівниками Відділу вимог Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», «Про звернення громадян» та інших нормативно-правових актів України.

         6.2.9. Забезпечує дотримання працівниками Відділу чинного законодавства у службовій діяльності та безумовного виконання правил внутрішнього трудового розпорядку міської ради та її виконавчого комітету.

 

  6.3. Для виконання обов’язків начальнику Відділу надається право:

 

            6.3.1. Вступати в межах своєї компетенції у взаємовідносини з іншими організаціями.

            6.3.2. Контролювати і вимагати дотримання працівниками Відділу встановлених правил роботи з документами.

            6.3.3. Вносити на розгляд керівництва міської ради та її виконавчого комітету подання про переміщення працівників Відділу, застосування до них стягнень і заохочень.

            6.3.4. Вживати заходів щодо зменшення обсягів документообігу;

            6.3.5. Візувати документи в межах своєї компетенції.

            6.3.6. Повертати виконавцю документи і вимагати їх доопрацювання в разі порушення вимог, установлених Інструкцією з діловодства.

            6.3.7. Запитувати і одержувати в установленому порядку від інших посадових осіб міської ради та її виконавчого комітету необхідну інформацію і довідкові матеріали для виконання завдань, покладених на Відділ.

            6.3.8. Уносити пропозиції щодо удосконалення роботи Відділу.

            6.3.9. Надавати доручення обов’язкові для виконання працівникам Відділу.

 

6.4. Відповідно до законодавчих та нормативно-правових актів України начальник Відділу несе відповідальність за:

– невиконання Попередження про спеціальні обмеження згідно  вимог Закону «Про запобігання корупції», порушення Присяги посадової особи місцевого самоврядування;

– невиконання або неналежне виконання своїх службових обов’язків;

– перевищення повноважень, порушення обмежень і заборон, установлених законодавством з питань проходження служби в органах місцевого самоврядування або вчинення інших дій, які дискредитують посадову особу;

– незабезпечення виконання покладених на Відділ завдань і функцій, визначених цим Положенням, недотримання правил внутрішнього трудового розпорядку, норм професійної етики і службової дисципліни;

– недотримання вимог нормативних документів з питань охорони праці;

– недотримання вимог законодавства щодо забезпечення охорони конфіденційної інформації, що є власністю держави.

 

  1. Заключні положення

 

            7.1. Виконком міської ради створює умови для ефективної праці спеціалістів Відділу, підвищення їх кваліфікації, забезпечує їх окремими приміщеннями, обладнанням, телефонним зв’язком, оргтехнікою та необхідними матеріалами для виконання покладених на Відділ завдань.

            7.2. Покладання на працівників Відділу обов’язків, які не передбачені цим Положенням, не допускається.

7.3. Ліквідація або реорганізація Відділу проводиться згідно з чинним законодавством України.

 

 

 

Секретар міської ради                                                    Т.В. Волошина

 

 

 

Посадові інструкції

Річні звіти

Назва відділу міської ради

Начальник
Прізвище, ім’я, по батькові

Код ЄДРПОУ: 00000000

Контакти

Адреса: 84522, м.Сіверськ, вул.Центральна, буд. 8, каб.___

Графік прийому

Понеділок–Четверг
00:00 до 00:00
П’ятниця
00:00 до 00:00
Обідня перерва
00:00 до 00:00

Опис завдання

Опис діяльності

Опис структури

Біографія керівника

Декларації про доходи

Положення

Посадові інструкції

Річні звіти