Територіальний центр соціального обслуговування та надання соціальних послуг.

ЗВІТ про роботу комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування та надання соціальних послуг Сіверської міської ради Бахмутського району Донецької області» за 2019 рік

І  ЗНОВУ  ЮНІСЕФ  ПРИЙШОВ  НА  ДОПОМОГУ

Карантин, встановлений  внаслідок  поширення  коронавірусу  COVID-19, створив  для  мешканців  Сіверської  ОТГ  багато  незручностей. Тимчасово  закриті  дошкільні  заклади. Навчальні  заняття  в Інклюзивно-ресурсному  центрі  і  відділенні  комплексної  реабілітації  дітей  з  інвалідністю  та  осіб  з  інвалідністю  Центру  надання  соціальних  послуг,  проходять  в  онлайн-режимі. Фахівці із соціальної роботи не можуть повноцінно надавати соціальні послуги дітям та сім’ям, які опинились в складних життєвих обставинах.

08:07:01 24.06.2020