Територіальний центр соціального обслуговування та надання соціальних послуг.

ЗВІТ про роботу комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування та надання соціальних послуг Сіверської міської ради Бахмутського району Донецької області» за 2019 рік

НЕЛЕГКА  ТА  БЛАГОРОДНА  ПРАЦЯ

Робота  працівників  соціальної  сфери  дуже  важлива. Їх  праця  нелегка  і  в  той же час - благородна. Полегшити  життя  вразливих  верств  населення, яке  потребує  допомоги  у  зв’язку  з  похилим  віком, погіршенням  стану  здоров’я, інвалідністю, складними  обставинами, в  які  потрапила  людина, надати  своєчасну  та  якісну  допомогу – головна  задача працівників  Центру  надання  соціальних  послуг  Сіверської  міської ради. З  кожним  днем  зростає  необхідність  у  розширенні  сфери  соціальних  послуг, які  надаються  працівниками  установи. І  це  добре  розуміє  місцева  влада. Тому  всі  ініціативи  працівників  Центру, пов’язані  з  покращенням  роботи  установи та  її  розвитком, завжди  підтримуються  Сіверською  міською  радою.

18:24:56 15.10.2020

ВШАНУВАННЯ  ВЕТЕРАНІВ  ПРАЦІ

Працьовитих  людей  шанували  в  усі  роки й  в  усі  віки. А  якщо  вони  ще  й  ветерани  праці!.. Недарма  вся  країна  1  жовтня  відзначає  День  ветерана. Не  винятком  став  і  Центр  надання  соціальних  послуг  Сіверської  міської  ради.

18:17:23 15.10.2020

«ПЕРША  ЛАСТІВКА»

Центр  надання  соціальних  послуг  в  Сіверській  громаді  розпочав  свою  роботу  не  так  давно – в  квітні  2018  року. За  цей  час  установа розширила  межі  своєї діяльності  з роботи  одного  відділення  (соціальної  допомоги  вдома)  до  чотирьох. До  кінця  року  планується  відкрити  ще  два  відділення. Під  категорію  отримувачів  соціальних  послуг  на  сьогоднішній  день підлягають  не  лише  люди  похилого  віку  та  особи  з  інвалідністю. В  Центрі також  обслуговуються  діти  з  інвалідністю  та  родини, які  потрапили  в  складні  життєві  обставини. За  час  роботи  ЦНСП  за  рахунок  місцевого  бюджету  та  натуральної  допомоги  Благодійних  організацій, як  вітчизняних, так  і  зарубіжних, значно збільшилася  та  покращилася  матеріальна  база  установи. Що  позитивно  впливає  на результативність  роботи  працівників  Центру  з  надання  соціальних  послуг.

18:16:02 15.10.2020

І  ЗНОВУ  ЮНІСЕФ  ПРИЙШОВ  НА  ДОПОМОГУ

Карантин, встановлений  внаслідок  поширення  коронавірусу  COVID-19, створив  для  мешканців  Сіверської  ОТГ  багато  незручностей. Тимчасово  закриті  дошкільні  заклади. Навчальні  заняття  в Інклюзивно-ресурсному  центрі  і  відділенні  комплексної  реабілітації  дітей  з  інвалідністю  та  осіб  з  інвалідністю  Центру  надання  соціальних  послуг,  проходять  в  онлайн-режимі. Фахівці із соціальної роботи не можуть повноцінно надавати соціальні послуги дітям та сім’ям, які опинились в складних життєвих обставинах.

08:07:01 24.06.2020