ПРЯМА ЛІНІЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ ВІД 07.10.2016

7 жовтня поточного року відбулася «Пряма лінія»  міського голови Черняєва А.О.

В цей день надійшло п’ять дзвінків:

1 – від гр. Марченко Олександри Миколаївни, яка звернулася з питання щодо ремонту даху та обрізки дерева у їхньому дворі. Присутня на «Прямій лінії» в.о. директора ПП «Донжилсервіс» Злобіна Л.І. відповіла,  що ремонт даху було зроблено благодійним фондом «АDRA», з 10.10.2016 ПП «Донжилсервіс» зробить частковий ремонт даху, щодо  обрізки  гілок дуба, спиловка дерев запланована на кінець жовтня - початок листопада і їхнє дерево буде внесено у список.

2 – від гр. Задорожньої Світлани Арсент’ївни, яка звернулася з питання щодо чистки каналізації. За інформацією ПП «Донжилсервіс» в цьому році буде замінено труби водопроводу, ремонт каналізації заплановано на наступний рік. Каналізацію чистять по мірі необхідності, візьмуть на контроль це питання та будуть чистити частіше.

3 – від гр. Полякової Людмили Іванівни, щодо спиловки дерев. Заявниці надано роз’яснення що спиловка дерев запланована на кінець жовтня - початок листопада і їхнє дерево буде внесено у список.

4 – від гр. Липницької Людмили Миколаївни, яка звернулася з питання встановлення відливів на даху. Людмилі Миколаївні було надано роз’яснення що  на початку листопада, коли буде проводитися спиловка дерев, буде працювати підйомний кран тоді і встановлять відлив на даху.

5 – від гр. Андрєєвої Лариси Євгенівни, щодо відсипки дороги.  Ларисі Євгенівні було  надано роз’яснення що дорогу будуть відсипати відсипкою з ремонту моста