ПРЯМА ЛІНІЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ ВІД 06.09.2018

На «Прямій лінії» міського голови

6 вересня  поточного року відбулася «Пряма лінія» міського голови Масюженка В.А. з мешканцями Сіверської громади.

До міського голови в цей день звернулося 2-е жителів громади.

1 – Лісютіна Світлана Миколаївна, з питання ремонту даху будинку по вул. Молодіжній, 7-а та щодо тиску води в системі водопостачання. Присутня на «Прямій лінії» Злобіна Л.І. надала роз’яснення:

- поточний ремонт даху було здійснено та над їхнім під’їздом розіслано 160 м2  руберойду,

- щодо тиску води - роботи будуть здійснюватися після запуска системи опалення (заміна труб).

2 – Марченко Валентина Йосипівна, щодо зняття соціального працівника для її матері. Заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Левицькій Г.Л. було надано доручення розібратися в цьому питанні.