Сіверська міська громада
Бахмутський район, Донецька область

ПРЯМА ЛІНІЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ ВІД 06.04.2018

6 квітня 2018 року відбулася «Пряма лінія» міського голови Масюженка Василя Анатолійовича з жителями  Сіверської  об’єднаної територіальної громади.

З проблемними питаннями до міського голови  в цей день звернулися 5 жителів громади.

-  Липницька Людмила Миколаївна   ( м.Сіверськ, вул. Молодіжна, 6 кв. 18) звернулась з проханням видалити аварійно-небезпечне дерево по вул. Молодіжна в районі ринку.

Міський голова надав доручення присутнім на «Прямій лінії» Копиці М.Г., заступнику міського голови та Пшенці О.В., директору Сіверського МСКП, взяти на контроль виконання порушене  питання.

-Чорноус Іван Григорович  (м.Сіверськ, вул.Суворова,25 кв.11) звернувся з питанням щодо ремонту 2 коників на даху будинку.

Виконання питання  було доручено  ПП  «Донжилсервіс» (Шишко Р.В.)

- Овчаренко Людмила Павлівна (м.Сіверськ, вул. Вишнева,70) поскаржилася на відсутність електроенергіїв районі вулиць Зелена та Вишнева.

Зателефонувавши до Бахмутського РЕМ, отримали відповідь, що на даних вулицях сталась аварійна ситуація , бригада  виїхала на місце аварії.

- Садовниченко Людмила Вікторівна (с.Дронівка, вул.Пушкіна,6) поскаржилася на аварійний підвісний міст в селі Дронівка .

Міський голова надав доручення в.о. старости сіл Дронівка,  Платонівка Яковенку Андрію Володимировичу, який був присутній на «Прямій лінії»,  визначитися з  будівельними матеріалами і відремонтувати підвісний міст в короткі строки.

- Сулименко Антоніна Григорівна (с.Дронівка, вул.Мічуріна,118) звернулася з питанням щодо очищення канави.

Міський голова доручив в.о. старости Яковенку А.В. взяти це питання на контроль для подальшого вирішення