ПРЯМА ЛІНІЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ ВІД 05.07.2018

На «Прямій лінії» міського голови

5 липня  поточного року відбулася «Пряма лінія» міського голови Масюженка В.А. з мешканцями Сіверської громади.

До міського голови в цей день звернулося 5 жителів громади.

1 – Ткаченко Світлана Миколаївна, щодо ремонту мосту через залізничні колії. Заявниці було надано роз’яснення, що поточний ремонт мосту здійснюється щонеділі, разом з тим було надіслано листи благодійним організаціям щодо надання допомоги в ремонті мосту.

2 – Романуша Юрій Михайлович, щодо освітлення частини вулиці від вул. Білостоцького до колишнього молокозаводу. Міським головою надано повторне доручення заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Копиці М.Г. при плануванні ремонтних робіт на липень місяць врахувати заяву заявника та надати відповідь.

3 – Салтикова Світлана Миколаївна, щодо ремонту даху. Заявниці було надано змістовне роз’яснення щодо її питання, а присутній на «Прямій лінії» Злобіній Л.І. надано доручення вийти на місце та з’ясувати скільки та який матеріал потрібен для ремонту даху.

4 –  Курінна Єлизавета Іванівна, щодо очистки канави. Присутній на «Прямій лінії» директор Сіверського МСКП надав пояснення, що в серпні місяці поточного року Бахмутський міський центр зайнятості направить громадських працівників, силами яких буде усунуто дану проблему.

5 – Кардашова Ольга Миколаївна, стосовно стихійного сміттєзвалища по вул.Чкалова та пішохідного переходу під залізничними коліями. Міський голова доручив заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Копиці М.Г. та директору МСКП Пшенці О.В. взяти на контроль виконання вирішення даної проблеми.