Сіверська міська громада
Бахмутський район, Донецька область

ПРЯМА ЛІНІЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ ВІД 04.10.2018

04 жовтня поточного року відбулася «Пряма лінія» міського голови Масюженка В.А. з мешканцями Сіверської громади.

В цей день на «Пряму лінію» надійшов один телефонний дзвінок від громадянки міста Богомазової Оксани Анатоліївни (вул. Суворова, буд. 34 кв. 3) щодо холодного підвалу під будинком внаслідок чого в її квартирі дуже холодна підлога. Присутня на «Прямій лінії»  виконавчий директор ПП «Донжилсервіс» Злобіна Л.І. надала роз’яснення з даного питання. Вона зауважила, що під даним будинком взагалі немає підвалу, а під квартирою заявниці розташовано технічне приміщення для комунікацій.

Міський голова доручив начальнику відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та розвитку інфраструктури виконкому міської ради Вороніній Н.В. розібратися з проблемою та по можливості надати необхідну допомогу  заявнику.