Сіверська міська громада
Бахмутський район, Донецька область

ПРЯМА ЛІНІЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ ВІД 04.05.2018

4 травня  поточного року відбулася «Пряма лінія» міського голови Масюженка В.А. з мешканцями Сіверської громади.

В цей день надійшло три дзвінка:

1 – від гр. Носової Ольги Миколаївни, щодо ремонту даху. Заяниці було надано змістовне роз’яснення щодо її питання, а присутньому на «Прямій лінії» Шишку Р.В. надано доручення вийти на місце та з’ясувати скільки та який матеріал потрібен для ремонту даху.

2 – від гр. Романуши Юрія Михайловича, щодо освітлення частини вулиці від вул. Білостоцького до бувшого молокозаводу. Надано завдання Копиці М.Г. разом з електриком вийти на місце та з’ясувати де відремонтувати ліхтар.

3 – від Коробки Олександра Володимировича, щодо вивозу сміття по         вул. Садовій, 10 та встановлення каналізаційних люків. Надано доручення Копиці М.Г. вивезти сміття та встановити два нових контейнера для сміття, зателефонувати керівнику МЧС з приводу встановлення люків.