ПРЯМА ЛІНІЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ ВІД 03.11.2017

На «Прямій лінії» міського голови

3 листопада поточного року відбулася «Пряма лінія» міського голови Масюженка В.А.

В цей день надійшло три дзвінка:

1 – від гр. Шаповалової Надії Василівни, яка звернулася з питань щодо вуличного освітлення по вул. Пушкіна, Гоголя та Енергетиків. Заявниці надано роз’яснення: встановлюються нові прибори обліку, по закінченню даних робіт та оплати міською радою  за проведені роботи, світло буде відновлено.

2 – від гр. Марченко Валентини Йосипівни, щодо відновлення руху міського автобусу та заміни аварійних дошок на залізничному мосту. Заявниці надана відповідь що рух міського автотранспорту буде відновлено з 6 листопада та замінено дошки теж в цей день.

3 – від гр. Кузьменко Ніни Іванівни, щодо вуличного освітлення вул. Енергетиків та встановлення поручнів по пер. Квітковому (перехід через канаву). Заявниці роз’яснено що перше питання знаходиться на контролі заступника міського голови, по другому питанню інформація прийнята до відома, найближчим часом поручні будуть встановлені.