ПРЯМА ЛІНІЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ ВІД 03.10.2019

На «Прямій лінії» міського голови

03 жовтня поточного року відбулася «Пряма лінія» міського голови Масюженка В.А. з мешканцями Сіверської об’єднаної територіальної громади.

До міського голови в цей день надійшло 5 дзвінків:

1. Від гр. Сєверіної Людмили Петрівни, щодо санітарної обрізки каштанів, що дістають до вікон її будинку.

Доручено: Копиці М.Г., заступнику міського голови, виїхати за адресою та вирішити питання.

2. Від гр. Мєрзлякова Сергія Сергійовича, щодо недостатнього водопостачання у будинок № 25 по  вул. Доломітників.

Заявнику було надано роз’яснення, що водопостачання по території м. Сіверськ здійснюється згідно затвердженого графіку постачальником Часовоярської компанії «Вода Донбасу».

3. Від гр. Мєлованової Зінаїди Іванівни, щодо ремонту даху та стіни будинку №28 по вулиці Енергетиків.

Доручено: Копиці М.Г., заступнику міського голови, виїхати за адресою та взяти питання на контроль.

4. Від гр. Кузьменко Ніни Іванівни. щодо благоустрою кладовища у
с. Дронівка

Доручено: Яковенку А.В., в.о. старости сіл Дронівка та Платонівка, взяти питання на контроль

5. Від гр. Сахно Любов Вікторівни щодо ремонту навісу над входом у під’їзд по вул. Молодіжна, буд. 4.

Доручено: ПП «Донжилсервіс» згідно діючого законодавства на умовах співфінансування свіввласників будинку провести зазначений ремонт навісу.