ПРЯМА ЛІНІЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ ВІД 01.12.2017

1 грудня поточного року відбулася «Пряма лінія» міського голови Масюженка В.А.

В цей день надійшло чотири дзвінки:

1 – від гр. Попової  Валентини Никифорівни, яка звернулася з питань щодо протікання даху. Присутня на  «Прямій лінії» Злобіна Л.І. пояснила що в поточному році ремонт даху був виконаний, дах залитий мастикою, протягом 01.12.2017 вийдуть на місце з метою усунення недоліків.

2 – від гр. Сазоненко Геннадія Юхимовича, щодо начислення субсидії. Запрошено було представника УТСЗН Бахмутської РДА Юрченко О.В., яка надала пояснення з цього питання.

3 – від гр. Гнедої Лідії Іванівни, мешканки с. Дронівка, щодо встановлення ліхтарів. Присутньому на «Прямій лінії» в.о. старости Яковенку А.В. було надано доручення щодо встановлення ліхтарів.

4 – від гр. Катасонова Івана Івановича, який звернувся з питання течі даху. Присутня на  «Прямій лінії» Злобіна Л.І. пояснила що ремонт парапету в їхньому будинку був зроблений, дах не встигли тому що пішов сніг. Якщо погодні умови дозволять, то дах перекриють до кінця місяця.