ПРЯМА ЛІНІЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ ВІД 01.11.2019

На «Прямій лінії» міського голови

01 листопада поточного року відбулася «Пряма лінія» міського голови Масюженка В.А. з мешканцями Сіверської об’єднаної територіальної громади.

До міського голови в цей день надійшло 4 дзвінка:

1. Від гр. Гулядік Віри Олександрівни, щодо недостатньо тривалого освітлення вул. Шкільна в нічний час.

Доручено: Вороніній Н.В., начальнику відділу ЖКГ, благоустрою та розвитку інфраструктури, проконтролювати налаштування таймерів, що регулюють час освітлення ліхтарів за вказаною адресою.

2. Від гр. Сівакової Галини Анатоліївни, щодо неякісної послуги з централізованого опалення, а точніше – холодні батареї в квартирі.

Доручено: Злобіній Л.І., представнику ПП «Донжилсервіс», взяти на контроль вирішення даного звернення.

3. Від гр. Носової Людмили, щодо відсутності скла у віконних рамах під’їзду №1 будинку №33 по вул. Енергетиків.

4. Від жителів будинку №33 вул. Енергетиків, щодо з’ясування інформації про мешканку будинку Бодню О.В. (місцезнаходження та фізичний стан).

Доручено: Злобіній Л.І., представнику ПП «Донжилсервіс», з’ясувати та надати інформацію