ПРЯМА ЛІНІЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ ВІД 01.03.2019

1 березня поточного  року  відбулася «Пряма лінія» міського голови Масюженка В.А.  з мешканцями Сіверської громади.

В цей день до міського голови звернулися 4 жителів громади.

1. Курінна Єлизавета Іванівна (м.Сіверськ, вул.Перемоги,17) щодо відсутності освітлення по вулицях Пушкіна, Перемоги, І.Франка. Присутній на «Прямій лінії» заступник міського голови Копиця М.Г. пояснив, що стався збій датчиків, ситуація на контролі, направлено електрика для  усунення проблеми.

2.  Ботвина Марина Степанівна (м.Сіверськ, вул.Новосельська,38) звернулася з проханням встановити стаціонарний телефон в кабінеті заступника міського голови Левицької Г.Л. для зручності спілкування . Заявнику було надано усні роз’яснення з цього питання, що найближчим часом телефон буде встановлено.

3. Сергєєв Михайло Вікторович  (с.Дронівка, вул.Шкільна, 10) з приводу проблеми водопостачання в селі. Доручено заступнику міського голови Копиці М.Г. вивчити дане питання,   провести спільно з в.о. старости Яковенко А.В. схід  з громадянами села щодо їх участі та допомоги у вирішенні даного питання.

4. Болдуєва Марія Іванівна (с.Серебрянка, вул.Донецька,34) повідомила, що на двох подвір’ях невідомі викрали металеві конструкції. Заявниця не знає куди звернутися, щоб написати заяву. Міський голова доручив Копиці М.Г. з’ясувати питання та надати пропозиції.