ПРЯМА ЛІНІЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ ВІД 01.02.2019

На «Прямій лінії» міського голови

1 лютого  поточного року відбулася «Пряма лінія» міського голови Масюженка В.А. з мешканцями Сіверської громади.

До міського голови в цей день звернулося 4 жителів громади.

1 – Сеннікова Валентина Миколаївна, Ровіна Ольга Володимирівна, мешканці будинку 4 по вул. Ювілейній стосовно ремонту даху їхнього будинку. Заявникам було надано роз’яснення, що при настанні благосприятливих умов, міська рада надасть  матеріали для ремонту даху ПП «Донжилсервіс».

2 – Удовенко Катерина Дмитрівна, зі скаргою на мешканку квартири 2 по вул.Суворова, 25 (антисанітарія в квартирі). Заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Копиці М.Г., надано доручення вийти за адресою та з’ясувати питання.

3 –Романуша Юрій Михайлович, щодо освітлення частини вул.Білостоцького до бувшого молокозаводу. Заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Копиці М.Г. повторно надано доручення з’ясувати з електриком де встановити ліхтар.