Сіверська міська громада
Бахмутський район, Донецька область

Проведення конкурсу грантів

Проект “Економічні можливості постраждалим від конфлікту”, що виконується Міжнародним благодійним фондом “Український жіночий фонд” за підтримки USAID, проводить конкурс грантів для розширення бізнесу та створення робочих місць для осіб, які постраждали від конфлікту.

Кінцевий термін подачі заявок: 27 грудня 2017 року.

Завданням конкурсу є визначення та підтримка потенційно успішних ідей з розширення бізнесу, які сприятимуть працевлаштуванню осіб, які постраждали від конфлікту:  внутрішньо переміщеним особам (ВПО), демобілізованим військовослужбовцям та членам їх сімей, людям з інвалідністю (ЛзІ) та іншим особам у кризових ситуаціях.

Участь у конкурсі можуть взяти малі та середні підприємства, які є зареєстрованими як суб’єкти підприємницької діяльності (товариства з обмеженою відповідальністю, приватні підприємці, фермерські господарства) та працюють на території Вінницької, Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Луганської, Харківської або Херсонської областей не менше одного року. Підприємства можуть бути представлені власниками або управляючими.

Для переможців конкурсу передбачається надання обладнання або інших активів, відповідно до заявки, а також експертна підтримка протягом   6 місяців.

Розмір гранту – до 300 тис.грн.  Загальний бюджет конкурсу — 3 100 000 грн.

Детальна інформація за посиланням https://eopac.org.ua/ogoloshennya-pro-provedennya-konkursu-grantiv-3/#more-1157.

Запитання щодо конкурсної документації приймаються до 18:00 20 грудня 2017 р., на електронну пошту Координаторки Проекту Мілени Горячковської mgoryachkovska@eopac.org.ua або на сайті Проекту в розділі «Питання-відповіді» https://eopac.org.ua/category/pytannya-vidpovidi/.  

Реєстрація на тренінговий курс з розвитку бізнес-навичок тут: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSex0jb8BWz7ITPRc-J4OdfGtDkETsSoKXhJltRuTMZYqNErOg/viewform.