Сіверська міська рада

Меню

Меню

Протоколи

 ПРОТОКОЛ № 6

 Засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на території Сіверської міської ради

 

                                                           ПРОТОКОЛ № 5

                                                                Засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та

                                                                   надзвичайних ситуацій на території Сіверської міської ради

                                                       м. Сіверськ                                                                                          14.05.2021 р.

 Головував:

Черняєв А.О.- міський голова, голова комісії з питань техногенно екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на території Сіверської міської ради.

Присутні:  Брежнєв А.С., Гатченко В.А., Макеєнко В.В., Дудник О.В., Коваленко І.Є., Вороніна Н.В., Пшенка О.В., Середін Ю.В., Стешенко І.М., Різник Н.В.

Відсутні: Балабухін О.О., Діденко Г.М., Тищенко В.В., Хмеленко С.О., Шишко Н.М., Трубачева А.М.

Порядок денний:

 1. Щодо визначення і обладнання місць масового відпочинку на водних обєктах.
 2. Щодо погодження та затвердження порядку дій органів управління та сил цивільного захисту ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту підприємств, установ та організацій у разі виявлення небезпечних відходів ртуті та ртутьвмісних речовин на території Сіверської міської ради.
 3. Щодо технічної інвентаризації, стану готовності та списання захисних споруд  на території Сіверської міської ради.
 4. Щодо погодження переліку місць знешкодження вибухонебезпечних предметів на території Сіверської міської ради.

СЛУХАЛИ: 1. Про визначення і обладнання місць масового відпочинку на воді (Макеєнко В.)

На території Сіверської міської ради відсутні  об’єкти які визначаються як місця масового відпочинку людей на воді.

З метою попередження та недопущення нещасних випадків на  водних обєктах Сіверської міської ради

ВИРІШИЛИ:

 1. Рекомендувати орендарям, власникам водних обєктів, санаторіїв баз відпочинку: 
           1.1. Провести роботу щодо виявлення та взяття на облік стихійних пляжів  розташованих на водних обєктах які знаходяться у них у власності, оренді, управлінні;

        1.2. Укласти угоди з відповідними аварійно рятувальними підрозділами на постійне обслуговування, створити аварійно рятувальні пости, організувати постійне чергування рятувальників, забезпечити їх рятувальними та медичними засобами, провести обстеження дна акваторії пляжів.

 1. Структурним підрозділамвиконкому Сіверської міської ради: через засоби масової інформації, веб сайт Сіверської міської ради, посилити роз’яснювальну роботу серед населення, особливо серед школярів та молоді щодо необхідності відпочинку у визначених місцях і дотримання Правил поведінки на воді.
 2. Управлінню освіти (Мазіна В.В.) організувати проведення занять у навчальних закладах  з питань безпечної поведінки під час відпочинку на воді, особливо в період літніх канікул.
 3. Контроль за виконанням рішення коміссії з цього питання покласти на відділ житлово-комунального господарства благоустрою та розвитку інфраструктури виконкому міської ради (Макеєнко)

СЛУХАЛИ: 2. Про погодження та затвердження порядку дій органів управління та сил цивільного захисту ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту підприємств, установ та організацій у разі виявлення небезпечних відходів ртуті та ртутьвмісних речовин на території Сіверської міської ради (Макеєнко В.)

ВИРІШИЛИ: Погодити та затвердити Порядок дій органів управління та сил цивільного захисту ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту підприємств, установ та організацій у разі виявлення небезпечних відходів ртуті та ртутьвмісних речовин на території Сіверської міської ради.

СЛУХАЛИ: 3. Щодо технічної інвентаризації, стану готовності та списання захисних споруд  на території Сіверської міської ради (Макеєнко В.)

На території Сіверської міської ради розташовано три захисні споруди цивільного захисту (протирадіаційні укриття): м. Сіверськ вул. Енергетиків 25, село Дронівка цокольне приміщення магазину  Сіверського МСТ, м. Сіверськ вул. Пушкіна 6.

За результатами доповідей і обговорень

ВИРІШИЛИ:

 1. Відділу житлово-комунального господарства благоустрою та розвитку інфраструктури виконкому міської ради, підприємствам установам і організаціям на території Сіверської міської ради:

1.1. Створити комісію з обстеження ЗСЦЗ, до якої долучити балансоутримувачів ЗСЦЗ та представника ДСНС України у донецькій області.

1.2. З метою оцінки готовності ЗСЦЗ до подальшого використання за своїм призначенням провести комісійне обстеження ЗСЦЗ на території Сіверської міської ради.

1.3. З метою забезпечення укриття населення провести обстеження приміщень у підземних, підвальних та цокольних поверхах будівель і споруд різного призначення для встановлення можливості їх використання як споруд подвійного призначення та найпростіших укриттів.

        (строк виконання травень – червень 2021 року)

СЛУХАЛИ: 4. Щодо погодження переліку місць знешкодження вибухонебезпечних предметів на території Сіверської міської ради (Макеєнко В.)

ВИРІШИЛИ: Відмовити в погоджені місця знешкодження вибухонебезпечних предметів на території Сіверської міської ради за географічними координатами 48.8833011,38.0482696, вказаними в додатку до листа ДПРЗ-8 ГУ ДСНС України в Донецькій області від 05.05.2021 № 08/10/1702, в зв’язку з тим що відстань запропонованого місця знешкодження ВНП до населених пунктів Сіверської міської ради менше ніж 2,5 км, що не відповідає вимогам наказу МНС України від 20 вересня 2010 року №791 «Про затвердження інструкції з організації та проведення робіт з розмінування місцевості на території України підрозділами та спеціалізованими підприємствами МНС».

Голова комісії                                                                     Андрій ЧЕРНЯЄВ

Секретар комісії                                                                 Віталій МАКЕЄНКО