Сіверська міська громада
Бахмутський район, Донецька область

Програма для підприємств з експортно-імпортним потенціалом і менеджерів «Fit for Partnership with Germany» (Готові до співпраці з Німеччиною, термін дії якої подовжено на період 2016-2018 роки)

Сіверська міська рада інформує, що в рамках двостороннього співробітництва між урядом України та урядом Федеративної Республіки Німеччина Міністерство економічного розвитку і торгівлі України та німецьке Товариство з міжнародного співробітництва GIZ GmbH за дорученням Федерального міністерства економіки і енергетики реалізують Програму для підприємств і експортно-імпортним потенціалом і менеджерів «Fit for Partnership with Germany» (Готові до співпраці з Німеччиною, термін дії  якої подовжено на період 2016-2018 роки)

Програма передбачає набуття менеджерами міжнародних управлінських навичок та дає змогу встановити прямі контакти з німецькими компаніями. Окрім того,учасники зможуть безпосередньо ознайомитися з німецьким обладнанням і технологіями.

На 2016 рік українським менеджерам,підприємцям та підприємствам запропоновані стажування за двома напрямками : економічна кооперація без галузевої специфіки та економічна кооперація з галузевою специфікою.

Детальна інформація на сайті www.managerprogramm .de.

Контактна особа  GIZ – Світлана Степащенко,тел.(044) 228-42-54,

(044)531-30-56, e-mail:Svetlana.stepashchenko@giz .de.