Сіверська міська рада

Проєкти переможці Бюджету участі 2021

№ проєкта Назва проєкта Бюджет грн Мета
1 1 Створення простору «Територія пізнання та розваг» в Свято- Покровському сільському клубі» 117 000,00 Посилити рівень соціальної згуртованості , громадського активізму серед дітей дошкільного та шкільного віку шляхом облаштування безпечного, комфортного, сучасного, інтерактивного простору «Територія пізнання та розваг» в Свято – Покровському сільському клубі.
2 2 «Згуртовані та об'єднані «Простір можливостей та спілкування» 49 970,00 Створення сприятливого, загально-доступного простору для мешканців всіх вікових категорій та груп населення, що сприятиме об`єднанню людей між собою та їх згуртованості. 49 970,00 Створення сприятливого, загально-доступного простору для мешканців всіх вікових категорій та груп населення, що сприятиме об`єднанню людей між собою та їх згуртованості.
3 4 «В Серебрянці спорт для всіх від великих до малих» 46 959,00 Формувати навички і поведінку про здоровий спосіб життя, організувати умови для здорового відпочинку та дозвілля мешканців села, створити умови для сімей із дітьми для якісного відпочинку та розвитку.
4 7 «Встановлення огорожі на кладовищі "Чорногорівське» 49 975,00 Становлення меж кладовища, покращення благоустрою території кладовища «Чорногорівське».
5 22 «Парк об'єднання поколінь» 50 000,00 Підвищення рівня дозвілля та створення умов для безпечного відпочинку різних вікових груп населення, шляхом облаштування парку.
6 12 «Територія спорту» 50 000,00 Створити сучасний спортивний майданчик з вуличними тренажерами.
7 10 «Збережемо разом нашу історію» 49 995,00 Створити умови для підвищення безпеки та комфорту прилеглої території навколо пам’ятника «Трудової слави», який розташований у центрі Сіверської громади.
8 18 «Простір розвитку інклюзивного дозвілля» 47 000,00 Перетворити територію бібліотеки для дітей в платформу яка буде привабливою, цікавою та корисною не лише для молоді, але й для всіх жителів Сіверської громади.