Сіверська міська громада
Бахмутський район, Донецька область

Проект USAID "Агросільрозвиток" оголошує конкурс на одержання грантів

ОГОЛОШЕННЯ!
Проект USAID "Агросільрозвиток" оголошує конкурс  на одержання грантів для інвестування діяльності, спрямованої на збільшення доданої вартості у плодоовочевому та м'ясомолочному секторах Донецької та Луганської областей, впровадження нових технологій післяврожайної обробки та переробки продукції, впровадження міжнародних стандартів якості та безпечності сільсько-господарської продукції, розширення ринків її збуту. Гранти надаватимуться і впроваджуватимуться відповідно до правил USAID та Уряду США (просимо уважно ознайомитися з інформацією у вкладеному файлі). Проект «Агросільрозвиток» проведе семінари з питань підготовки заявок у будівліДонецької обласної державної адміністрації у    м. Краматорськ 20 лютого 2018 р. та у будівлі Луганської обласної державної адміністрації у м. Сєвєродонецьк 21 лютого 2018.

Додаткова інформація:
 Проект USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку»
 Микола Гриценко
 Керівник напряму розвитку аграрних ринків
 Київ, Україна
 Ел. пошта і Skype: mhrytsenko@ukraineards.com