Сіверська міська громада
Бахмутський район, Донецька область

ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ «ПІДПРИЄМЕЦЬ РОКУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ-2018»

Донецька облдержадміністрація спільно з Донецькою торгово-промисловою палатою та Регіональним фондом підтримки підприємництва по Донецькій області проводять конкурс «Підприємець року Донецької області-2018». Основною метою проведення конкурсу є реалізація регіональних ініціатив в області розвитку малого підприємництва, пошук і нагородження активних підприємців за вагомий внесок в політичне, економічне, соціальне життя суспільства, стимулювання самореалізації особистості, позитивних зрушень у галузі розвитку підприємництва і в економічному середовищі області.

Номінації конкурсу:

1.  «Підприємець року в галузі промисловості»;

2.  «Підприємець року в галузі сільського господарства»;

3.  «Підприємець року в галузі торгівлі»;

4.  «Підприємець року в галузі послуг»;

5. «Підприємець року в галузі житлово-комунального господарства» (крім підприємств комунальної власності);

6.  «Підприємець  року  в  галузі  інноваційної  діяльності  та  новітніх технологій»;

7.  «Start-Up року»;

8.  «За високій рівень соціальної відповідальності в малому бізнесі»;

9.  «За активну підтримку малого бізнесу».

10. «Кращий УКРАЇНСЬКИЙ ДОНЕЦЬКИЙ КУРКУЛЬ»  - переможці регіонального конкурсу щодо фінансової підтримки.

Для участі у конкурсі необхідно надати анкету-заявку та документи.

Участь у конкурсі є безкоштовною.

Заявки приймаються  у  відділі економічного розвитку, економіки та торгівлі виконкому міської ради до 25.05.2018

Отримати додаткову інформацію можна за тел. 050 934 60 71.

МІСЬКА РАДА