Оголошення про наміри щодо передачі в оренду нерухомого майна, що належить Сіверській міській ради (ОТГ)

про наміри щодо передачі в оренду нерухомого майна,

що належить Сіверській міській ради (ОТГ)

Назва об’єкта оренди, його місцезнаходження та вартість: будівля насосної станції загальною площею 79,70 кв.м, розташована за адресою: Донецька обл.,  Бахмутський р-н, с. Дронівка,  вул. Придонецька, 19, зрошувальна система протяжністю 2150 м.

Вартість об’єкта оренди складає 157394,00  грн.

Розмір орендної плати складає 1967,43  грн.

Балансоутримувач майна: Сіверська міська рада.

Мета використання орендованого об’єкта – надання послуг  з  водопостачання  (технічна вода)  мешканцям   с. Дронівка.

Строк оренди об’єктів до трьох років.

Заяви щодо оренди об’єкту комунальної власності Сіверської територіальної громади, приймаються міською радою  з  8-00  до  17-00  години  за  адресою:  м. Сіверськ, вул. Центральна, 8.

Кінцевий термін прийняття заяв – 08 травня  2019 року.

У разі надходження двох і більше заяв щодо оренди об’єкту комунальної власності Сіверської територіальної громади, на яке надано оголошення про намір передати майно в оренду, міська рада оголошує конкурс на право укладання договору оренди нерухомого майна, що належить Сіверській міській раді (ОТГ).

Додаткову інформацію можна отримати у відділі житлово-комунального господарства, благоустрою та розвитку інфраструктури виконкому міської ради за адресою: м. Сіверськ, вул. Центральна, 8, телефон 06(274)-5-31-48.

Сіверська міська рада