Сіверська міська рада

Рішення міської ради 8 скликання 4 сесія

Додатки

Про делегування Комунальному некомерційному підприємству «Центр первинної медико-санітарної допомоги Бахмутської районної ради» повноважень по використанню коштів  у 2021 році

Про затвердження нормативу вилучення частини чистого прибутку (доходу) комунальних підприємств Сіверської міської ради.

Про затвердження Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Бахмутської районної ради» на 2021 рік

Про  бюджет Сіверської міської територіальної громади  на 2021 рік

Про перейменування «Відділу освіти, культури, молоді та спорту виконкому Сіверської міської ради Бахмутського району Донецької області» в    « Управління освіти Сіверської міської ради Бахмутського району Донецької області»

Про організацію харчування дітей у закладах освіти, що знаходяться в комунальній власності Сіверської міської територіальної громади у 2021 році

Про затвердження структури, загальної чисельності та витрат на утримання апарату Сіверської міської ради та її виконавчого комітету на 2021 рік

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кругляку О.В.

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Зятевій Г.М.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність громадянці Косенко О.В.

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність громадянину Кошевському О.В.

Про затвердження переліку Земельних  ділянок, право оренди яких пропонується для продажу на земельних торгах (у формі аукціону) окремими лотами

Про преміювання до професійного свята День місцевого самоврядування.

Про внесення змін до рішення Міської ради від 24.11.2020 № 8/1-22 «Про створення юридичної особи фінансове управління Сіверської міської ради Бахмутського району Донецької області»