Сіверська міська громада
Бахмутський район, Донецька область

ОДИНОКИМ МАТЕРЯМ ДО УВАГИ

«ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ АРТЕМІВСЬКОГО РАЙОНУ –

ОТРИМУВАЧІ ДОПОМОГИ ОДИНОКИМ МАТЕРЯМ, ТИМЧАСОВОЇ

ДЕРЖАВНОЇ ДОПОМОГИ ДІТЯМ, БАТЬКИ ЯКИХ

УХИЛЯЮТЬСЯ  ВІД  СПЛАТИ  АЛІМЕНТІВ!

              Верховною Радою України 24 грудня 2015 року   схвалено Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України»,  яким передбачено змінити умови надання окремих видів соціальної допомоги. 

             А саме, з 1 січня 2016 року змінені розміри допомоги одиноким матерям та тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів.

             Законом передбачається, що тимчасова державна допомога дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів надаватиметься з урахуванням матеріального стану сім’ї, в якій виховується дитина.

             Допомога на дітей одиноким матерям – у розмірі, що дорівнює різниці між 100 відсотками прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку та середньомісячним сукупним доходом сім’ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців.

             З метою реалізації норм Закону Мінсоцполітики підготовлено відповідне Урядове рішення, яке буде прийняте Кабінетом Міністрів України найближчим часом.

            У зв’язку з вищезазначеним, здійснення виплат усіх видів державних допомог за січень 2016 року проведено без урахування відомостей на виплату тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів  та допомоги на дітей одиноким матерям.

            При цьому, для громадян, які звернуться у період січня – березня 2016 року за призначенням зазначених видів допомоги за новими умовами, планується зазначені допомоги призначати та виплачувати з 1 січня 2016 року. 

            З усіх питань, які стосуються призначення та виплати даних видів допомоги, необхідно звертатися безпосередньо до управління праці  та соціального захисту населення Артемівської райдержадміністрації за  тел. 44-71-55.»

          Заздалегіть вдячні за співпрацю!

 

Начальник управління праці та

соціального захисту населення  АРДА                                                     В.В.Точена

Іощенко Лілія Станиславівна,  449171