Засідання робочої групи зі стратегічного планування

Дата: 28.01.2018 17:17

22.01.2018 в приміщенні Сіверської міської ради відбулося третє засідання робочої групи  з підготовки Стратегічного плану розвитку Сіверської об’єднаної територіальної громади за участю експерта Донецького  відокремленого підрозділу Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» Колодезного Артема Сергійовича.

Голова робочої групи Бондаревський Руслан Павлович зазначив «Нам потрібно приділити значну увагу розробці цієї Стратегії і сформувати такі цілі, реалізація яких, виведе Сіверську  громаду в лідери нашого регіону та забезпечить високий рівень добробуту мешканців. Адже саме зараз Ви задаєте вектор розвитку нашої ОТГ на наступні  роки»

На засіданні проведено презентації та обговорення: стратегічного бачення Сіверської громади, результатів  SWOT – аналізу,  розглянуто  пропозиції щодо стратегічних та оперативних цілей та бачення  Стратегії.

Після ґрунтовних обговорень робочою групою було затверджено, оперативні та стратегічні  цілі, а також  стратегічні бачення до Стратегії розвитку Сіверської міської об’єднаної територіальної громади.

Наступне засідання робочої групи планується в лютому, після чого проект Стратегії розвитку Сіверської міської об’єднаної територіальної громади буде винесений на громадське обговорення і подальше затвердження міською радою.