ДО УВАГИ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ

Дата: 20.11.2020 09:14

ДО  УВАГИ

ЗАКЛАДІВ  ОСВІТИ

З травня 2020 року працює   програма надання безплатних доменів ukr.education державним закладам освіти для організації дистанційного навчання з використанням інструментів G Suite for Education. Компанія Google надає безплатні інтерактивні інструменти та сервіси G Suite for Education для закладів освіти тільки за умови зареєстрованого домену.

За п’ять місяців існування програми від закладів освіти отримано 2410 заявок на участь у ній.

З них 1852 заклади освіти, які заповнили анкету коректно, вже зареєстрували домен безплатно. Серед них: 1629 школи, 23 коледжі, 104 профтехи, 96 закладів вищої освіти.

Програму підтримали освітній омбудсмен  Сергій Горбачов і

Міністерство освіти і науки України.

Для отримання безплатного домену закладам освіти потрібно заповнити анкету.

HOSTiQ.ua реєструє доменне ім’я для кожного закладу освіти, який подав заявку, і надає інструкції для отримання доступу до таких сервісів, як Google Classroom, Google Meet, необмежений дисковий простір на Google Drive, а також до технологій для учнів з особливими освітніми потребами.

Програма безкоштовних доменів від HOSTiQ.ua – соціально відповідальний внесок компанії в розвиток дистанційної освіти в Україні через використання інструментів Google. Термін програми – необмежений, домени надаються назавжди.