Запрошуємо долучитись громадськості до обговорення проекту нової версії сайту Сіверської міської ради.

Дата: 31.10.2020 10:32

Коментарі:

Наталя Царик
2020-11-11 15:02:58

На мій погляд, дизайн не має великого значення. Прохання почати викладати більше інформації про життя вашої громади. Живу кілометрів за 20 від вас і з цього сайту не маю уяви як живуть люди у селах та в місті, яка ситуація з ковідом, якісь успіхи, як просувається реалізація проєктів бюджету участі. НАПОВНІТЬ ЦЕЙ САЙТ ЖИТТЯМ. Адже воно триває

Надежда Сергеевна
2020-11-01 21:27:47

Логотип или герб совсем плохо. Даже если увеличить - он очень смазан. Колос пшеницы в виде убывающей Луны? Фон просто зелёный? Но это не так уж важно. Важно чтобы информация размещалась своевременно, в полном объёме и в доступной форме (Таблицы, схемы, графики, рисунки в простом и понятном изложении) для всех людей нашей ОТГ.

Аліна
2020-10-31 16:36:12

Виглядає досить сучасно. Мені довподоби.

Анонім
2020-10-31 12:18:33

на сайте центральный логотип мелковат, и хочу узнать есть ли на сайте личный кабинет жителя, и даты на русском языке!