На сьогодні на території Сіверської міської ради відбувається чимало позитивних змін.

Дата: 23.10.2020 15:44

Завдяки спільній роботі усіх гілок влади цього року у нас відбулося ремонт найпроблемніших відрізків доріг у місті, а також ремонт покрівель багатоквартирних будинків.

Так за кошти міської ради здійснений ямковий ремонт доріг по вулицям: Суворова, Молодіжна, Енергетиків, Поштова, Центральна, Зоряна, Північна, вул. Залізнична.

Сьогодні продовжуються ремонтні роботи за кошти державної субвенції. Роботи ведуться по вулицям: Залізнична, Бахмутська, ім. К.Білостоцького, Північна, Пушкіна, Садова, ім. Б.Хмельницького.

Житловий фонд міста налічує сьогодні 92 багатоповерхові будинки, які були побудовані ще в 60-80 рр. Більшість з цих будинків потребують заміни покрівель, ремонту парапетів, мереж водопостачання, відновлення прибудинкової території і т. д.

Сіверська міська рада по мірі можливості проводить роботи по усуненню цих проблем, проте в міському бюджеті не вистачає коштів на проведення всіх необхідних робіт.

У поточному році виконано поточний ремонт покрівель багатоквартирних будинках за адресами:

• вул. Садова, 40;
  • вул. Доломітників, 17, 23, 25;
  • вул. Молодіжна, 7, 5;
  • вул. Ювілейна, 4;
  • вул. Енергетиків, 31, 33;
  • пров. Заводський, 6;
  • вул. м. О.Суворова, 38.

Завдяки спільній співпраці влади та донорських організацій розпочинається робота по ремонту водоводу в с. Свято-Покровське. Вже завезено матеріали на суму майже півмільйона грн. Роботи по заміні водоводу будуть виконуватися силами комунального підприємства.

За ініціативи мешканців та за підтримки міського голови в чотири етапи проводилися роботи із розчистки території будинку по вул. Ямській, 57, який було знесено ще 12 років потому як аварійний. Територія всі ці роки була захоращена та поросла дикою поростю. Мешканцями було проведено чотири суботника. Виконані роботи із вирубки порості, обрізки дерев, покосу трави, прибирання сміття. За допомогою Пластуна Є.Ю. трактором було сплановано територію, де був фундамент будинку. В подальшому тут планується розбити сквер.

В закладі дошкільної освіти «Світлячок» проводиться заміна паркану. Роботи виконуються ГО «ЗМІНИ Є» в межах грантового проєкту «Безпечне подвір’я для дівчат і хлопчиків», що реалізується в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

На території заводу по вул. ім. О. Пушкіна, з метою підготовки майданчика під матеріали для будівництва майбутніх потужностей, розпочалися роботи по розчищенню території і вивезенню будівельних відходів.

Звичайно, обсяги робіт, які ще необхідно виконати, залишаються великими, проте  щоденна робота триває, а, отже, місто стає зручнішим для життя.