Про зміни у складі дільничних виборчих комісій

Дата: 20.10.2020 14:24

МІСЦЕВІ ВИБОРИ
25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Сіверська міська територіальна виборча комісія

Бахмутського району Донецької області

П О С Т А Н О В А

м. Сіверськ

18 год. 00 хв.

"19" жовтня 2020 року                                                                  № 52

Про зміни у складі дільничних виборчих комісій на перших виборах депутатів сільських, селищних, міських рад територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2020 року

До Сіверської міської територіальної виборчої комісії Бахмутського району Донецької області надійшли подання на зміни у складах дільничних комісій на перших виборах депутатів сільських, селищних, міських рад територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2020 року в Сіверській територіальній громаді.

Розглянувши зазначені документи, Сіверська міська територіальна виборча комісія встановила їх відповідність вимогам ст. 204 Виборчого кодексу України.

Відповідно до статті 204 Виборчого кодексу України та постанови ЦВК №114 від 25.06.2020р зі змінами

Сіверська міська територіальна виборча комісія Бахмутського району Донецької області постановляє:

1. Внести зміни у склад ДВК на перших виборах депутатів сільських, селищних, міських рад територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2020 року згідно з додатком. Додаток 1 додається.
  2. Копію цієї постанови та посвідчення встановленого зразку видати відповідним особам
  3. Цю постанову оприлюднити на офіційному вебсайті Сіверської міської ради та на стенді офіційних матеріалів комісії

Голова Сіверської ТВК                                        К.П. Дем’яненко

Секретар Сіверської ТВК                                    С.В. Івахненко

МП

Додаток №1 до Постанови  Сіверської міської територіальної виборчої комісії Бахмутського району Донецької області

№52 від 19.10.2020

ЗМІНИ
в складі дільничних виборчих комісій, що здійснюють підготовку та
проведення місцевих виборів

ДВК №140041

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Краснянської Валентини Миколаївни від ДОНЕЦЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (у зв’язку з внесенням подання про заміну члена виборчої комісії суб’єктом, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Включити до складу цієї комісії:

Фесенко Наталю Володимирівну, 1987 року народження  від ДОНЕЦЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"

ДВК №140042

Припинити достроково повноваження члена комісії та секретаря:

Макогон Ірини Григорівни від ДОНЕЦЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"

Включити до складу цієї комісії та призначити секретарем:

Смєнову Олену Володимирівну, 1980 року народження  від ДОНЕЦЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Смєнової Олени Володимирівни від ДОНЕЦЬКА_ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»_ (у зв’язку з внесенням подання про заміну члена виборчої комісії суб’єктом, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Включити до складу цієї комісії:

Макогон Ірину Григорівну, 1952 року народження  від ДОНЕЦЬКА_ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»

ДВК №140045

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Пономарьової Альони Сергіївни  від Біленко Лідії Олексіївни (у зв’язку з внесенням подання про заміну члена виборчої комісії суб’єктом, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Прихідну Наталю Геннадіївну, 1973 року народження  від Біленко Лідії Олексіївни

Секретар ТВК                                                     Івахненко С.В.