Праця не тільки там, де людина сіє хліб або садить дерево. Найбільш тонка, найбільш складна праця, коли людина приходить до людини, бачить у її очах, читає "поміж рядків" її поклик про допомогу. Ця праця є вищою мірою людського духу

Дата: 17.10.2020 10:45

"Праця не тільки там, де людина сіє хліб

або садить дерево.

Найбільш тонка, найбільш складна праця,

коли людина приходить до людини,

бачить у її очах, читає "поміж рядків"

її поклик про допомогу.

Ця праця є вищою мірою людського духу".

Саме такі рядки В.О. Сухомлинського хотілось би присвятити нашим спонсорам за допомогу , а саме військово-службовцям 17-тій окремій – танковій бригаді м. Кривий Ріг, Каплуновському Руслану Васильовичу та сім’ї Курпійових Олексію Юрійовичу, Ганні Василівні  . Ця підтримка - свідчення Вашого небайдужого ставлення до проблем  закладу. Поділитися теплом своєї душі з дітьми, створити для них свято, побачити в їх оченятах вогник добра і віри у надію - дорого коштує.

Від усього серця бажаємо Вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Низький уклін Вам за Вашу натхненну і самовіддану працю, за Вашу непохитну віру в майбутнє нашого підростаючого покоління.

З повагою колектив, діти та батьки  ЗДО № 3 «Золота рибка» Сіверської міської ради