НЕЛЕГКА  ТА  БЛАГОРОДНА  ПРАЦЯ

Дата: 15.10.2020 18:24

Робота  працівників  соціальної  сфери  дуже  важлива. Їх  праця  нелегка  і  в  той же час - благородна. Полегшити  життя  вразливих  верств  населення, яке  потребує  допомоги  у  зв’язку  з  похилим  віком, погіршенням  стану  здоров’я, інвалідністю, складними  обставинами, в  які  потрапила  людина, надати  своєчасну  та  якісну  допомогу – головна  задача працівників  Центру  надання  соціальних  послуг  Сіверської  міської ради. З  кожним  днем  зростає  необхідність  у  розширенні  сфери  соціальних  послуг, які  надаються  працівниками  установи. І  це  добре  розуміє  місцева  влада. Тому  всі  ініціативи  працівників  Центру, пов’язані  з  покращенням  роботи  установи та  її  розвитком, завжди  підтримуються  Сіверською  міською  радою.

Голова громади  В.А. Масюженко, як  завжди,  підтримав  керівництво  ЦНСП  у  повторному  підписанні  Меморандуму  про  взаєморозуміння  та  співпрацю  між  «Відділенням  Польської  Гуманітарної  Акції  в Україні», що  займається  благодійною  діяльністю, та  Центром  надання  соціальних  послуг  Сіверської  міської  ради. Як  повідомлялося раніше, в  результаті  їх співпраці  190  чоловік, які  обслуговуються  ЦНСП  отримали  гігієнічні та  продуктові  набори.

Цього  разу польські  благодійники  забезпечили  соціальних  робітників  установи  спецодягом (халати, демісезонні  куртки), спецвзуттям (демісезонні  чоботи), господарськими  сумками  на  колесах. ЦНСП  також  поповнив  нещодавно  створену  кімнату  психосоціального  розвантаження  новим  реабілітаційним  оснащенням (масажний  матрац, масажний  килимок, класичний  фітнес-бол  та інше). Не менш  важливою  подією  стало  забезпечення  людей  з  обмеженою  мобільністю, які  обслуговуються  відділенням  соціальної  допомоги  вдома,  ходунками  та  милицями. Саме  в  День  людини  похилого  віку  отримали  вони засоби  пересування. Як  завжди, Василь  Анатолійович  прийшов  на  допомогу керівництву  ЦНСП. На  власному  автомобілі  він  допоміг  доставити    довгоочікувані ходунки  та  милиці кожному  отримувачу  соціальних  послуг. Крім  того, в  цей  день місцева  влада  потурбувалася  про  людей  похилого  віку, які  обслуговуються  у  відділеннях  соціальної  допомоги  вдома  та  денного  перебування. Кожен  із  них  отримав  солодкий  подарунок, за  що  вони   дуже  вдячні  голові  міськради  та  його  дружній  команді.

Щирі  слова  подяки  працівникам  Сіверської  міської  ради  за  постійну підтримку  дуже  важливої  в  громаді  установи – Центру  надання  соціальних  послуг.