«ПЕРША  ЛАСТІВКА»

Дата: 15.10.2020 18:16

Центр  надання  соціальних  послуг  в  Сіверській  громаді  розпочав  свою  роботу  не  так  давно – в  квітні  2018  року. За  цей  час  установа розширила  межі  своєї діяльності  з роботи  одного  відділення  (соціальної  допомоги  вдома)  до  чотирьох. До  кінця  року  планується  відкрити  ще  два  відділення. Під  категорію  отримувачів  соціальних  послуг  на  сьогоднішній  день підлягають  не  лише  люди  похилого  віку  та  особи  з  інвалідністю. В  Центрі також  обслуговуються  діти  з  інвалідністю  та  родини, які  потрапили  в  складні  життєві  обставини. За  час  роботи  ЦНСП  за  рахунок  місцевого  бюджету  та  натуральної  допомоги  Благодійних  організацій, як  вітчизняних, так  і  зарубіжних, значно збільшилася  та  покращилася  матеріальна  база  установи. Що  позитивно  впливає  на результативність  роботи  працівників  Центру  з  надання  соціальних  послуг.

Восени  минулого  року  місцевою  владою  була  вирішена  одна  із  важливих  проблем  ЦНСП  - забезпечення  працівників  установи велосипедами. 16  веломашин  отримали  соціальні  робітники, які  надають  соціальну  послугу  догляд  вдома. Започатковану  велоестафету  перейняли  Благодійні  організації.

Громадська  організація  «Проліска»  в  межах  проекту  Українського  Гуманітарного  Фонду  «Посилення  адресної  допомоги  людям, що  проживають  біля  лінії  розмежування  у  зв’язку  з  розповсюдженням  COVID-19»  передав  соціальній  робітниці  ЦНСП, яка  надає  соціальні  послуги  на  території  села  Григорівка, електровелосипед, завдяки  якому  підвищиться  мобільність  обслуговування  людей  похилого  віку та  осіб  з  інвалідністю, що  проживають вздовж  лінії  розмежування  в  Донецькій  та  Луганській  областях. Отримана  благодійна  допомога  від  «Проліски» - це  «перша  ластівка», яка  дає  старт  для придбання ЦНСП нових  електровелосипедів.

Щиро  вдячні  громадській  організації  «Проліска»  за  допомогу  та  щедрий  внесок  в  розвиток  ЦНСП  Сіверської  міської  ради.