Вітання з нагоди Дня захисника України, Дня Українського козацтва та свята Покрови Пресвятої Богородиці!

Дата: 13.10.2020 13:13

Прийміть щирі і сердечні вітання із сузір’ям свят, які ми відзначаємо 14 жовтня – Днем захисника України, Днем Українського козацтва та святом Покрови Пресвятої Богородиці. Цього дня ми вшановуємо оборонців рідної землі, всіх, хто причетний до священного обов’язку, почесної і водночас важливої місії служіння своїй Вітчизні, хто захищав та захищає її кордони від загарбників.

Це свято увібрало в себе багаті і славні традиції, які уособлюють мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі на всіх етапах її історії. Воно єднає країну, закликає усіх до згуртованості перед сучасними викликами та загрозами. Нині, коли на східних теренах України ведеться боротьба за незалежність і суверенітет держави, маємо бути гідними спадкоємцями духовних цінностей і продовжувачами багатих традицій та славних справ наших предків.

Нехай свято Покрови Пресвятої Богородиці й надалі духовно об’єднує нас, живить дух воїнів-захисників, додає нам сил у нелегких випробуваннях!
Сердечно бажаю усім мирного неба, щастя, радості, добра та наснаги у всіх починаннях на користь Вітчизни. Нехай нас усіх єднає незгасиме світло віри, любові та надії, допомагає високе покровительство Пресвятої Богородиці.

Зі святом!

З повагою, секретар міської ради Руслан Бондаревський