Дата: 22.06.2016 16:46

Міська рада інформує, що Благодійний Фонд «Карітас України» розпочинає прийом заявок на участь у проекті «Створення робочих місць для нового життя. Гранти для роботодавців».

Термін прийому заявок - з 25 червня по 31 липня 2016 року.

До участі запрошуються комерційні підприємства, а також фізичні особи-підприємці, що готові створити робочі місця для внутрішнього переміщення осіб.

Більш детальну інформацію можна отримати в відділі економіки та торгівлі міської ради.

22 червня 2016 року відзначається День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, встановлений Указом Президента України від 17 листопада 2000 року №1245/2000 «Про День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні».

Пройшло вже 75 років з того моменту, як почалася війна. Ми повинні пам’ятати  про  мужність та героїзм переможців нацизму у Другій світовій війні, про видатний внесок Українського народу у перемогу Антигітлерівської коаліції, про вшанування пам’яті жертв Другої світової війни. Необхідно посилити підтримку ветеранів війни, учасників визвольного руху цього періоду, жертв нацистських переслідувань. Треба постійно виховувати у молоді почуття патріотизму, національної гідності , готовності до захисту своєї держави, шанобливого ставлення до старшого покоління.

Пропонуємо всім мешканцям міста вшанувати пам’ять загиблих в роки Другої світової війни та померлих ветеранів у мирний  час, віддати данину живим інвалідам ВВвійни, учасникам ВВвійни, учасникам бойових дій,  громадянам, які мають статус «Діти війни», «Сім’ї померлого ветерана війни».

Треба пам’ятати свою історію, пам’ятати тих, хто віддав своє життя заради світлого майбутнього.