Організація проведення державної реєстрації шлюбу

Дата: 29.05.2017 16:29

З метою апробації європейських стандартів у сфері державної реєстрації актів цивільного стану, спрямованих на створення сприятливих умов для отримання фізичними особами адміністративних послуг у зазначеній сфері, розпорядженням Кабінету Міністрів від 13 липня 2016 року № 502-р в Україні запроваджено пілотний проект щодо державної реєстрації шлюбу у скорочені строки.

Пілотний проект «Шлюб за добу» це соціальний проект, направлений на забезпечення реалізації гарантованого державою права на шлюб.

В місті Бахмуті послугу з організації державної реєстрації «шлюбу за добу» - пілотного проекту Міністерства юстиції України надає Комунальне підприємство «Бахмутське бюро технічної інвентаризації».

Парі, яка вирішила узаконити свої стосунки необхідно:

1. Якщо обидва заявники є громадянами України - звернутися до Комунального підприємства «Бахмутське бюро технічної інвентаризації», що знаходиться за адресою: місто Бахмут, вулиця Незалежності, будинок 73, телефон для довідок: (06274)2-19-28 з пакетом необхідних документів* для укладення договору про надання послуги з організації проведення державної реєстрації шлюбу.

2. Здійснити оплату державного мита і платних послуг за отриманими реквізитами.

3. Пред’явити квитанції про оплату працівнику Комунального підприємства «Бахмутське бюро технічної інвентаризації».

4. З’явитись в призначене місце, у визначений час з оригіналами пакету необхідних документів* для реєстрації шлюбу і квитанціями про оплату державного мита і платних послуг.

Відповіді на питання щодо організації реєстрації шлюбу можна отримати, зателефонувавши за номером (06274)2-19-28.

* - паспорт громадянина України

- у разі, якщо Замовники або один з них раніше перебували у шлюбі, – документи, що підтверджують припинення попереднього шлюбу або визнання шлюбу недійсним (свідоцтво про розірвання шлюбу, рішення суду про розірвання шлюбу, про визнання шлюбу недійсним, яке набрало законної сили, свідоцтво про смерть одного з подружжя, висновок відділу державної реєстрації актів цивільного стану про анулювання актового запису про шлюб, який є недійсним, тощо).

- документи, складені іноземною мовою, подаються разом з їх перекладами українською мовою, засвідченими в установленому порядку.

У випадку виникнення питань, щодо необхідних для подачі на реєстрацію шлюбу документів, можна звернутися у Бахмутський районний відділ державної реєстрації актів цивільного стану, розташований за адресою: місто Бахмут, вулиця Василя Першина, будинок 9, контактний телефон: (06274) 4-63-19.